Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muzyka poszukiwana (spoza Sondy)
Dzięki za informację, sprawdzimy. Sam teraz sprawdziłem i... w moim Firefoxie działa bez problemu, ale w Chrome nie, więc jestem lekko zdezorientowany Smile
Odpowiedz
Skoro u Ciebie działa, to poszperałem w swoich dodatkach i już mam: wina była po stronie wtyczki "Flashblock". Dodałem ręcznie stronę gadrecords.pl do białej listy i jest OK. Smile Dzięki za zainteresowanie!
Odpowiedz
Czy ktoś kojarzy co to może być za utwór?
https://www.youtube.com/watch?v=MpZcm8gji7c

I tak przy okazji przypomniało mi się, że w TVP był emitowany taki program "Kwadrans na kawę". Zawsze zaczynał się taką czołówką z tańczącą baletnicą i charakterystyczną muzyką - prawdopodobnie też library music. Może ktoś kojarzy jej tytuł?
Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=yUGEIcJQTWk

Proszę o pomoc z tym utworem. Google po wpisaniu tekstu nie znajduje żadnej piosenki. Pomoże ktoś? Smile
Odpowiedz
Czołówka "Sensacji XX wieku" (razem z resztą tych pięknych, jazzowych sesji z 1960 roku) dostępna po raz pierwszy na CD.
Odpowiedz
Moim zdaniem czołówka Sensacji XX wieku to Prison Break
Odpowiedz
Gdy kilka lat temu w sieci pojawiła się informacja skąd pochodzi czołówka "Sensacji...", padła właśnie nazwa "Prison Break". Potem się okazało, że krążył rip z winylowego wydania z pomieszanymi tytułami. Tam nie tylko te dwa numery zamieniono miejscami, ale resztę płyty też mocno zmasakrowano. To były czasy pierwszego boomu na blogi z ripami z winyli - Licorice Pizza itd.

Sprawdzaliśmy to kilka razy przy okazji robienia tej reedycji, ale bez najmniejszej wątpliwości - potwierdzają to mastery i ich opisy (nasze wydanie było zgrywane ze świeżo odnalezionych w Los Angeles taśm) - czołówka "Sensacji..." to "State's Evidence". Mimo tego, że podpisywana była już i jako "Prison Break", i jako "Crime Wave".
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości