Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muzyka poszukiwana (spoza Sondy)
Czy ktoś może udzielić mi odpowiedzi kto to gra i co to za utwór ?
Okładka prezentowana na filmie to Sonoton Son 256  Geoff Bastow  "The AV Conception vol.1"
ale tego utworu nie słyszałem oto link :
http://www.youtube.com/watch?v=fQ6oz3ZmMuw
Odpowiedz
To jest zupełnie nie na temat. Proszę nie pisać postów nie na temat.
(A ten utwór to Droid w wykonaniu Hypnosis.)
Odpowiedz

Dałbym mały palec u nogi, że słyszałem ten utwór w innej aranżacji i na pewno na innej płycie.
oko sowy słucha śniegu życie umyka
Odpowiedz
To utwór zespołu? AUTOMAT z bodaj 1977/78 roku jeśli chodzi o oryginał a ten jest bardziej remix czy jak to teraz modnie się mówi cover zespołu Hypnosis z lat późniejszych. Oryginalna wersja bardziej przypomina mi zespół Kraftwerk Wink Ale to faktycznie nie na temat Wink
Odpowiedz
Pamiętacie taki program "Ręce, które leczą"? Pomijam fakt, czy był prawdziwy czy fałszywy. Ale czy ktoś może kojarzy muzykę, jaka była używana podczas tej sekcji gdzie Zbyszek Nowak przesyłał bioprądy? To na 100% jakiś utwór z librairy music. Tak mi się dzisiaj ten utwór przypomniał i krąży po głowie...
Odpowiedz
Jeszcze jedno nietypowe pytanie - co to za utwór w tym wydaniu Polskiej Kroniki Filmowej? Materiał pochodzi z 1992 roku.
http://www.youtube.com/watch?v=Ic_m9wjvZ-U
Na 100% także ze zbiorów library music. W dodatku ładnie brzmi... Ktoś z obecnych tutaj ekspertów kojarzy co to za utwór?
Odpowiedz
Pomijając muzykę, ale jaki materiał! Wink
Odpowiedz
Marginalna ciekawostka dla fanów Mikołaja Hertla - właśnie na TVNie, w serwisie prezentującym ciekawostki wyselekcjonowane z różnych telewizji puścili materiał o jakichś lodowych rzeźbach z CNN. Materiał był ilustrowany "Introdukcją" z płyty "Dźwięki Dalekiego Świata". Ciekawe czy ilustracja pochodzi oryginalnie z CNN czy też dodano ją w TVNie i jakie wydawnictwa odsprzedają teraz prawa do tej muzyki?

W każdym razie bardzo miło było usłyszeć te zapomniane prawie (i niesłusznie) dźwięki 29 stycznia 2014 roku.
Odpowiedz
I znowu będą kasować odcinki Sondy twierdząc że to "ICH" muzyka leci w tle?

--
Piotr
Odpowiedz
(29.01.14, 19:51)Piotr link napisał(a): I znowu będą kasować odcinki Sondy twierdząc że to "ICH" muzyka leci w tle?

Faktycznie, nie skojarzyłem że to o to właśnie może chodzić... Ale spoko - ja tę płytę mam już ponad 20 lat, więc jakby co to MOJE a ja pozwalam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości