Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I wyszło na synte 8.
Jak mówiłem w innym wątku pisałem że kupie, albo synte 8 lub maka 127 i jak w tytule mówie kupiłem synte 8.
-Wenus w starym okularze był jak kula światła w nowym i z filtrem był dużo większy,a światło które było wokuł planety prawie znikło.
-Saturn w starym okularze był mały,a o przerwie cassiniego było można zapomnieć w nowy z barlowem był o wiele większy cassinego nie dostrzegłem ale tytana widział jak bardzo słabą gwiazde.
-Mars w starym okularze totalne rozczarowanie w nowy z filtrem zobaczyłem czapy lodowe i twora powierzchniowe.
-Jowisz w starym okularze pokaz mi dużo w nowym był tylko większy a wielka czerwona plama ustrzelona.

W najbliższym czasie dokupie nasadke bino.
Lustrzana obsesja kiełkuje,a powoli mam objawy
dwulicy złośliwej  Wink

Przepraszam ale narazie DS odkładam na bok dla mnie to jeszcze filozofia.

Odpowiedz
Gratuluje zakupu.
Co do tej
(11.04.12, 13:58)kubolo0567 link napisał(a):dwulicy złośliwej  Wink
to chyba nie ma aż tak dużej różnicy pomiędzy 10 a 8 natomiast pod ciemnym niebem jest ogromna różnica między 12 a 8
Pozdrawiam
Synta 10; Tele Vue Panoptic 24 mm Plossl 6,7mm;10mm;25mm; Barlow 2x;2,5x; Orion Ultrablock
Odpowiedz
..jeśli już, to dwucalica złośliwa, gaworzące nastolatki !  Wink Big Grin

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości