Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam tytułu odcinka Sondy
(06.03.12, 21:15)Jagos65 link napisał(a):Andrzej Kurek nie był posiadaczem komputera Atari ST - prezentowane w SONDZIE komputery były wypożyczone z firmy P.Z. KAREN. Zarówno w odcinku "Świetlne pomysły" jak i w odcinku "Ruchome obrazki" komputery pochodziły właśnie z tej firmy. Skąd zatem informacja, że komputer Atari ST był przywieziony z targów?

W szukanej scenie sam A.Kurek o tym powiedział. Nie mówił, że był jego posiadaczem, ale że go kupił na targach (chyba właśnie w Londynie) za duże pieniądze. Być może, że w "Świetlnych pomysłach" nie był to jednak ten sam egzemplarz -- bądź co bądź te komputery szybko zdobyły dużą popularność. Być może jakiś szczegół był inny, bo wiadomo, trochę lat już minęło, ale pamięć do takich rzeczy mam raczej dobrą.
Odpowiedz
Witam na forum.
Poszukuję odcinka (widziałem go niedawno na YT), w którym była pokazana animacja, w której jest niszczonych (wyglądały jakby zapadały się pod ziemię) kilka budynków, w tym World Trade Center (co oznacza, że panowie KK. również to przewidzieli ;D). Nie pamiętam jednak tytułu tego odcinka. Mógłby mnie ktoś naprowadzić?
Odpowiedz
Raczej, my witamy Ciebie. A ten odcinek to "Cierpienia wynalazcy".
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości