Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyrektor Lotów - Gene Kranz - Apollo 13
Jakoś tak na początku grudnia 2011, wpadła mi w oko a następnie kilka dni później już w ręce książka Pana Kranz'a - "Porażka Nie Wchodzi w Grę" ewentualnie jak ktoś woli "Porażka Nie Jest Opcją". Nie będę opisywał o czym jest książka (można się domyślić), zresztą od zakupu minęły już niemal 2 miesiące, a książki tej pory nie przeczytałem....ale nie o tym chciałem, to wcale nie tak jak myślicie.

Nie wiem co mnie napadło, nie mam takich zapędów kolekcjonerskich, ale pomyślałem sobie, że  fajnie było by mieć książkę z dedykacją i podpisem osoby, która uczestniczyła w tamtych wspaniałych pionierskich czasach podboju kosmosu i która zapisała się mocnym akcentem na kartach jej historii. Nie myślałem długo, zacząłem od przeczesania internetu w poszukiwaniu adresu zamieszkania "The Flight'a". Okazało się, że nie było to trudnym zadaniem i szybko ustaliłem wszystkie dane, dlatego z racji ich łatwej dostępności nie będę ich ukrywał, może ktoś z nich skorzysta w podobny jak ja sposób. Następnie zapoznałem się z zasadami "łowców autografów" aby dać kopertę zwrotną już zaadresowaną, list referencyjny, kaskę na "zwrot" (ja włożyłem 30$) itp. Zapoznałem się też z pozytywnymi opiniami innych użytkowników, którzy w podobny sposób i co istotne nie tak dawno w czasie odnieśli sukces i otrzymali autografy lub dedykacje. Dodatkowo postanowiłem wydrukować jeszcze kilka zdjęć, również z prośbą o imienna dedykację.

Przesyłkę wysłałem 05.12.2011 i po prawie 2 miesiącach 27.01.2012 otrzymałem zwrotnie wartościową przesyłkę listowną z US. Wszystko tak jak prosiłem było podpisane, a dodatkowo Pan Kranz okazał się bardzo miły i w formie bonusu dorzucił opatrzone sygnaturą "Podstawy Kontrolera Lotów" .

No a teraz mogę zabrać się za lekturę!

Załączone pliki Miniatury

SBIG ST2000XM - ED80 - HEQ-5 SynTrek - Lunt LS60THa DS50
Odpowiedz
Gratuluję zdobycia dedykacji i autografu.  8)

Nie tak dawno miałem okazję "pomacać" książkę "Porażka nie wchodzi w grę". Wstępnie oceniłem, że lektura jest ciekawa i warta przeczytania.  8)

Kamil. Z własnego doświadczenia wiem, że Książki z autografem autora lepiej się czyta od tych bez autografu.  ;D

Gratuluję jeszcze raz cennej zdobyczy.  8)

Pozdrawiam i życzę miłej lektury.  Wink
MOJE GG: 12372935 Wizual: WILK 10" [ATM]  Taiga 11x70        foto: ZENIT ET [Obrazek: widgetp.png]
Odpowiedz
Dzięki. Chyba złapałem astroautografobakcyla. W międzyczasie całej akcji, zakupiłem inna książkę (jeszcze nie wydana w Polsce ale dostępną po angielsku)......ale to tym i aby nie zapeszać za jakiś czas.
SBIG ST2000XM - ED80 - HEQ-5 SynTrek - Lunt LS60THa DS50
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości