Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[S] (Chyba) sprzedam Meade Lightbridge 16" z mega-dodatkami
Witajcie.

Mam dziurę w budżecie, którą miała załatać sprzedaż zestawu do budowy Newtona 326mm ale... brak zainteresowania chyba popchnie mnie do bardziej drastycznego kroku. Czyli do sprzedania LB16" i zbudowania sobie 326tki.

Ale ten LB nie jest goły  Mam do niego system naprowadzania na obiekty z łącznością na BlueTooth wraz z Palmem (nie potrzeba PC/laptopa choć będzie z nimi współpracować) oraz - co chyba dopełni całości - system TNT Train-n-Track firmy JMI. To system motoryzujący dobsona opisywany w innym wątku przez Sebastiana z Wa-wy w jego LB12"
Można powiedzieć, że to prawie go-to z prowadzeniem czyli nie trzeba pchać ręcznie tuby
W tym setupie to praktycznie docelowy teleskop do DSów.

Póki co sprawdzam czy będzie zainteresowanie. Temat z (bardzo) zainteresowanymi osobami do omówienia na PW lub telefonicznie.
Przesyłka jest możliwa.

Cały zestaw, kupiony nowy będzie kosztował ok.14 tysięcy. Mnie zadowoli 8tys.
Dla nabywcy będzie możliwość uszczuplenia mojego zestawu filtrów Lumicona - O-III, UHC, H-Beta, wszystkie 2". Do odpsrzedania tylko i wyłącznie z teleskopem bo ma to być dodatkową zachętą do kupna i w innym przypadku bym ich w życiu nie oddał.
SM90/BF30 DS, TS90/600, IEQ45, T-Rex i kupa szkła w walizce kontakt: tel.691 355 653, don.pablito(at)plusnet.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości