Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mars 2012
Mars z 12 01 2012 , filtr czasowy + RGB .

Załączone pliki Miniatury

No to witamy Marsa w nowy roku  Smile
Z dzisiejszej nocki , seeing 2/10 temperatura -16*.

świetnie to wygląda! Smile
21 02 2012 Wesoła Warszawa  Wink seeing 4-5/10 po pólnocy 8" SCT , Barlow 5x , Lumenera , RGB

Śliczny Marsik. Gratuluję.
TN 122/630 MIKRON, ED80 SW polecam mój darmowy program AstroJaWil [Obrazek: iloveajw.jpg] polecam mój darmowy program Nocny Obserwator [Obrazek: iloveno.jpg]
Tak wylądał w moim teleskopie tylko nieco mniejszy ale takie kolorki i lekko rozmyty przez seeing , nie chciałem go podrasowywać kolorowac i wyostrzać to praktycznie tylko złozenie i jeden suwak w Registaxie, ale za to bardziej naturalny.
kurcze, idę poszukać wszystkich barlowów jakie mam i też muszę na niego zerknąć Smile
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
(22.02.12, 15:39)papatki link napisał(a): kurcze, idę poszukać wszystkich barlowów jakie mam i też muszę na niego zerknąć Smile

A pozerkaj, bo fajnie wygląda.
Właśnie jestem po "zerkaniu" i przy okazji pierwsza przymiarka fotograficzna. Tylko IR-Cut, barlow x2,5, 50% z 2860 klatek obrobionych w AutoStakkert'cie i Fitswork'u.

Witam Smile
Dzisiaj opozycja Marsa. Uwieczniłem ten moment na fotce z kompakta:

[Obrazek: 1z17b83.jpg]

Pozdrawiam Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości