Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GUIDE 8.0 - problem z aktualizacjami
Witam.

Od pewnego czasu mam dziwny problem z tym programem. Przy próbie aktualizowania elementów orbit komet i planetoid oraz danych TLE wyskakuje mi szereg takich samych okienek z "errorami".

Jak trzeba będzie wrzucę zrzut ekranu.

Wie ktoś gdzie tkwi problem?

Pozdrawiam!
MaciekM
MOJE GG: 12372935 Wizual: WILK 10" [ATM]  Taiga 11x70        foto: ZENIT ET [Obrazek: widgetp.png]
Odpowiedz
(06.01.12, 00:41)Predator link napisał(a):Witam.

Od pewnego czasu mam dziwny problem z tym programem. Przy próbie aktualizowania elementów orbit komet i planetoid oraz danych TLE wyskakuje mi szereg takich samych okienek z "errorami".

Jak trzeba będzie wrzucę zrzut ekranu.

Wie ktoś gdzie tkwi problem?

Pozdrawiam!
MaciekM

wrzuć screen.
Jak coś to podeślę Tobie STARTUP.MAR, może to jest wina

Dziś aktualizowałem komety i nie miałem problemu.
Adam Hurcewicz Newton Uniwresał 150/900 lorneta 20x80 - uszkodzona :'( aparat cyfrowy Nikon D7100 + Nikkor AF-S 18-105mm + Sigma APO 70-300mm Białystok +53°07'09.68" N, +23°08'15.25" E, Alt=164m http://adamhurcewicz.wordpress.com
Odpowiedz
Wrzucam więc zrzut.

Wyrzuca mi kilka/kilkanaście takich okienek i muszę ok klikać aż wszystkie znikną.

Załączone pliki Miniatury

MOJE GG: 12372935 Wizual: WILK 10" [ATM]  Taiga 11x70        foto: ZENIT ET [Obrazek: widgetp.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości