Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AlmSun - kalendarz astronomiczny
Aż się zdziwiłem, że nie ma wątku poświęconemu programowi AlmSun.
W zasadzie cokolwiek bym tu napisał to i tak więcej jest opisane na stronie autora: http://tgv.neostrada.pl/astro/
Program jest kompletnym kalendarzem astronomicznym i ma fantastyczne wizualizacje.
Warto zapłacić 39 zł, właśnie wczoraj stałem się licencjonowanym użytkownikiem Smile. Są tam narzędzia, których na próżno szukać w innych programach.
Teleskop TAŁ1 - Mizar, lornetka Tento 10x50, Nikon 7x50.
Odpowiedz
Program się rozwija. Można robić w nim nawet takie bajery:
www.youtube.com/watch?v=aDA6ydr-efs
Teleskop TAŁ1 - Mizar, lornetka Tento 10x50, Nikon 7x50.
Odpowiedz
Potwierdzam. Program AlmSun jest naprawdę świetny - dawno temu nabyłem go również. Aktualizacje są częste. Dokładność obliczeń jest znakomita i program ten jak i GUDIE służy mi w testowaniu procedur obliczeniowych do moich programów. Naprawdę warto go mieć. Bardzo duże są możliwości AlmSun - wystarczy rzucić okiem na screeny z linku w poście Alferka.
TN 122/630 MIKRON, ED80 SW polecam mój darmowy program AstroJaWil [Obrazek: iloveajw.jpg] polecam mój darmowy program Nocny Obserwator [Obrazek: iloveno.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości