Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualnie na Słońcu - IV kw. 2011
Niestety pogoda nie jest dobra... Jest dość gruba warstewka mleczka...Ale chyba i tak się skuszę na pierwsze światło Wink
SM90/BF30 DS, TS90/600, IEQ45, T-Rex i kupa szkła w walizce kontakt: tel.691 355 653, don.pablito(at)plusnet.pl
Na początek mała animacja tarczy i wybuchów, cdn...

Załączone pliki Miniatury

SBIG ST2000XM - ED80 - HEQ-5 SynTrek - Lunt LS60THa DS50
No Kamil świetne!!

Pablito - przyszalałeś, fajnie  ;D 
... i zapowiadany ciąg dalszy z małym bonusem

Załączone pliki Miniatury

Wczorajsze Słońce, niestety chmury mocno utrudniły złapanie czegokolwiek...
[Obrazek: small.jpg]

Oraz z TeleXtenderem 2x (druga połówka nie wyszła bo chmury Tongue):
[Obrazek: big.jpg]
Zestaw: SkyWatcher SCT 11" * Basler Ace, DSI III Pro * itd. WWW: Moja strona astro
(23.10.11, 10:48)Kamil link napisał(a): ... i zapowiadany ciąg dalszy z małym bonusem

Fajny ten bonus,pięknie to wygląda.
Ok, jestem po pierwszym świetle. Warunki bardzo słabe, do tego Słońce już nisko. Tuba na montażu azymutalnym (T-Rex) i prowadzenie ręczne. Miałem lenia, nie rozstawiałem EQ
Ogniskowa 900mm

[Obrazek: index.php?app=core&module=attach&section...h_id=70043]

[Obrazek: index.php?app=core&module=attach&section...h_id=70044]
SM90/BF30 DS, TS90/600, IEQ45, T-Rex i kupa szkła w walizce kontakt: tel.691 355 653, don.pablito(at)plusnet.pl
No Paweł trochę nie tego się spodziewałem, wyszło jak najbardziej poprawnie, ale przeciętnie, pewnie to całkowita wina setup'u i warunków. Sprzęt na pewno ma większy potencjał, także szybo go odkryj i daj cieszyć oczy zjawiskami zachodzącymi na Słońcu.
(23.10.11, 21:23)Kamil link napisał(a): No Paweł trochę nie tego się spodziewałem, wyszło jak najbardziej poprawnie, ale przeciętnie, pewnie to całkowita wina setup'u i warunków. Sprzęt na pewno ma większy potencjał, także szybo go odkryj i daj cieszyć oczy zjawiskami zachodzącymi na Słońcu.

W sumie to mam dokładnie takie same refleksje jak Kamil.
Ale myślę, że będzie pięknie!
(24.10.11, 20:42)warpal link napisał(a): W sumie to mam dokładnie takie same refleksje jak Kamil.
Ale myślę, że będzie pięknie!

No jednak oglądając zdjęcia na innym forum w skali oryginalnej muszę stwierdzić że rozdzielczość i szczegół bardziej powala niż po resizie, a wiem że będzie lepiej, ojjj będzie się działo...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości