Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SONDA na Chomiku
No to może parę ogólnych stwierdzeń, nieodnoszących się do SONDY, jak działa ten serwis. Mógłbym sam pisać, cytować co napisali inni, ale lepiej chyba będzie, jak dam po prostu link:

http://di.com.pl/czy-chomikujpl-usuwa-ws...lada-50830

Przy okazji również temat chomika, acz tym razem problem "niekasowania" plików i copyright trollingu:
z "Dziennika Internautów"
oraz z
"na temat"
Odpowiedz
Z TVP nie wygra się. Ja kiedyś zmontowałem wszystkie sceny z "Czterech Pancernych", gdzie spożywano alkohol - uzbierało się tego aż 21 minut i wrzuciłem na yt pod hasłem 22 odcinek pt/ "Pijaństwo". Po paru dniach odcinek zdjęto i dostałem bana na pół roku nie mogąc dodawać filmów dłuższych niż 15 minut.
Życzliwy gnojek doniósł TVP i... ciach.
Zresztą Polsat robi to samo i są jeszcze bardziej gorliwi. Mają wyłączność na siatkówkę i jakby się chciało udostępnić nagrany prywatną kamerą mecz, którego Polsat nie transmitował, to od razu specjalnie wynajęta kancelaria prawna żąda wielkich odszkodowań. Na szczęście kolega mi to powiedział, zanim nagrany mecz chciałem udostępnić.

To, że Sonda tak długo istniała na Chomiku wynikała z ignorancji TVP. Teraz, gdy robią "Sondę 2" to przypomnieli sobie o prawach do starej "Sondy". Jedyne miejsce dla Sondy to serwisy hostingowe zza granicy i dostęp jedynie dla zaufanych.
Teleskop TAŁ1 - Mizar, lornetka Tento 10x50, Nikon 7x50.
Odpowiedz
Obym tylko nie wykrakał... http://astro4u.net/forum/showthread.php?...#pid204589
oko sowy słucha śniegu życie umyka
Odpowiedz
Obyś... Swoją drogą dziwi pewna niekonsekwencja ich działania. Chyba, że to kwestia czasu.
Odpowiedz
Déjà vu ?!

--
Piotr
Odpowiedz
Coś niesamowitego... Smile wróciły wszystkie skasowane wcześniej odcinki Sondy na chomika (tyle że oznaczone znaczkiem "©") czyżby mój bojkot TVP był aż tak skuteczny? Mam jednak wątpliwości czy można je przenieść do strefy publicznej...

--
Piotr
Odpowiedz
(12.05.16, 20:50)Piotr napisał(a): Coś niesamowitego... Smile wróciły wszystkie skasowane wcześniej odcinki Sondy na chomika (tyle że oznaczone znaczkiem "©") czyżby mój bojkot TVP był aż tak skuteczny? Mam jednak wątpliwości czy można je przenieść do strefy publicznej...
No to tylko się cieszyć. Ciekawe, ponieważ Sonda nagrana z TVP Historia cały czas była dostępna i jest nadal w katalogu publicznym na jednym z Chomików. Moje pliki również nie zniknęły ale były w katalogu prywatnym (nagrywane również z TVP Historia w formacie mpg).
Odpowiedz
Chomik kasuje Sondę ze względu na naruszenie praw autorskich... Świat zostanie ocalony... :/
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości