Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film Apollo 18
Kto słyszał o nowym filmie Apollo 18?
Z tego co wiem,premiera już odbyła się w Stanach ale co w Polsce?
Może ktoś coś wie?

http://film.wp.pl/id,119726,title,Apollo...omosc.html

A warto byłoby zobaczyć.

pozdrawiam
Odpowiedz
Z tego co ludziska pisza w necie to jest to klasyka amerykanskiej produkcji pod malo wymagajacego widza.
Wiele osob porownuje to do Clover field albo inych, podobnych filmow kreconych na paradokument, ktore popadly w stan smierci klinicznej juz w tydzien po premierze a dokonczyly zywota w hipermarketach wystawione w koszach z tanimi filmami.

I znow tylko patrzec jak jakis matol bez wyksztalcenia bedzie sie doszukiwal w tym kinowym HOAX'ie prawdy (nie pije do nikogo).
Smieszy mnie w tym wypadku pewien zbieg okolicznosci. Jeszcze calkiem niedawno wyznawcy teorii spiskowych twierdzili, ze czolwiek nigdy nie wyladowal na Ksiezycu  (tzw. Moon Hoax). Jesli Apollo 18 ma byc nowa teoria spisku to chyba ta stara, beda musieli porzucic ... Smile

A juz bardziej powaznie i szczerze, to jestem zmeczony wspolczesnym kinem S-F.
Meczy mnie szukanie czegos wartosciowego w morzu tandety i efektow. Caly czas to samo: super efekty,
skromne dialogi, opieranie fabuly plycizne intelektualna i sceny z rzeznika. Az mi sie pisac o tym nie chce...

Pewnie jak film bedzie za darmo w kablowce to zobacze ale do kina po tym co przeczytalem to isc nie mam zamiaru!
Pozdrawiam Astro4u.
Odpowiedz
(23.08.11, 04:00)administrator. link napisał(a): Jeszcze calkiem niedawno wyznawcy teorii spiskowych twierdzili, ze czolwiek nigdy nie wyladowal na Ksiezycu  (tzw. Moon Hoax). Jesli Apollo 18 ma byc nowa teoria spisku to chyba ta stara, beda musieli porzucic ... Smile

Prawdziwym wyznawcom takie drobiazgi nie przeszkadzają. Przeglądałem kiedyś takie "para-normalne" forum i tam w jednym wątku udowadniają, że Apollo to ściema, a w drugim (ci sami ludzie) prezentują "tajne materiały NASA" z wyprawy na niewidoczną stronę Księżyca w celu zbadania lezącego tam statku obcych Smile.
Meade LX200, Celestron 80ED, EM-200, FSQ106, Sky90, FS60C, Orion SSPro v.1, ALccd5, PGC, EOS300D (modyfikowany), EOS6D

::www.afterdusk.pl::
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości