Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualnie na Słońcu - III kw. 2011
Panowie, cierpliwości Wink
SM90/BF30 DS, TS90/600, IEQ45, T-Rex i kupa szkła w walizce kontakt: tel.691 355 653, don.pablito(at)plusnet.pl
Panowie a co Wy na to:

[Obrazek: sun2011-09-03c.jpg]
DUUUUŻA wersja:
http://www.skytrip.de/salpha41c.htm

Może ktoś policzy z ilu kawałków trzeba to było zrobić sensorem TIS DMK41, ale mnie nie pytajcie jak on to złożył Smile
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Wczorajsze foty, tarcza (single stack) i zbliżenie na AR1289

Załączone pliki Miniatury

SBIG ST2000XM - ED80 - HEQ-5 SynTrek - Lunt LS60THa DS50
ciąg dalszy...

Załączone pliki Miniatury

SBIG ST2000XM - ED80 - HEQ-5 SynTrek - Lunt LS60THa DS50
Fajnie Kamil, że wróciłeś z fotografiami Smile Czułem się tu już prawie jak na jakimś blogu Wink
Plamy z dzisiaj:

[Obrazek: spot-0846.jpg]

[Obrazek: spot-0846-b.jpg]
Zestaw: SkyWatcher SCT 11" * Basler Ace, DSI III Pro * itd. WWW: Moja strona astro
Witam,
i ja chciałbym dodać moje wypociny Smile jak zwykle "z ręki i na kolanie oparty" afokalnie

[Obrazek: sunpafokalna20110925.jpg]

Pozdrawiam
dj_p
"To co teraz widzisz to przeszłość tym starsza, im lepszy masz wzrok" -dj_peterka. Rurka: Newton 70/700 no-name, Super Plossl 10mm, aparat małpa Panasonic DMC-LS60, montaż: głowica kulowa w imadle Smile
Nie tak źle dj_peterka :Smile Moje foty Słońca w H-alpha,są tylko nieco leprze. 
,,Cóż piękniejszego nad niebo,które otacza wszystko co piękne'' Mikołaj Kopernik
No Rik przywaliłeś z grubej rury  :o

Jakie filtry?
No fakt  Smile fotki sa sliczne...., choc plamy sa tak wielgachne ze widac je golym okiem bez zadnego powiekszenia, oczywiscie koniecznie przez jakis filtr np. Baadera....
KRZYSIEK .... !!!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości