Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AstroJaWil na Linux
Witam!
Ostatnio trafił do mnie komputer z zainstalowanym systemem Wine na linuxie. Poeksperymentowałem trochę i oto udało mi się zainstalować AstroJaWil w wersji 17.00. Jeszce nie wiem dlaczego, ale wersję 17.31 niestety nie udało mi się zainstalować. Jak już pisałem na Facebooku, niektóre funkcje tego programu nie chodzą. Jednakże są to mniej wartościowe funkcje takie jak: surfowanie czy aktualizator ale to z pewnością dlatego, że z wersji tej nie da się zaktualizować do wersji 17.31. Udało mi się wgrać: zakrycia, chodzi bezbłędnie horyzont, widnokrąg, mapy i wiele innych funkcji.
Muszę wam powiedzieć, że on śmiga znacznie szybciej niż na XP.
Pozdrawiam sympatyków ubuntu.
Takos- Synta 200 x 1000.   Mieszkam i obserwuję N.52,817 i E.16,833[Obrazek: b9464986055e233cm.jpg]
Odpowiedz
Spróbuj najnowszej rozwojowej wersji Wine (1.3.18 itd.). To sporo zmienia w porównaniu do starszych wydań.
Zestaw: SkyWatcher SCT 11" * Basler Ace, DSI III Pro * itd. WWW: Moja strona astro
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości