Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ważne! - Zmiana aktualizatora programu.
UWAGA WSZYSCY UŻYTKOWNICY AstroJaWil.

W związku z tym, że część z Was ma problemy z czytaniem tekstu,
które umieszczam w informacjach o aktualizacji i wynikiem tego
było uaktualnianie programu ze zbyt starych wersji programu,
co jak zwykle w takich sytuacjach kończyło się wysypem okienek o błędach, postanowiłem tę czynność usprawnić.

Obecnie wprowadziłem modernizację programu instalacyjnego, dzięki czemu klawisz do aktualizacji programu będzie nieaktywny dla tych, którzy mają zbyt starą wersję.

Od dziś, tj. 8 lutego 2011 wszyscy użytkownicy AstroJaWila proszeni są o uaktualnienie programu do wersji 17.24.

I tak użytkownicy wersji starszych niż 17.22 muszą pobrać
pełny instalator wersji 17.24 i normalnie zainstalować go.
Od dziś od godz. 10-tej rano, jest juz pełna werja instalacyjna z nowym instalatorem.
(Jeśli mamy jakieś wpisane telefony czy adresy to nadpisujemy pliki z folderu "prywatne" ze starej wersji do nowej wersji (17.24).

Ci, którzy mają wersję 17.22 do 17.24 (włącznie) proszeni są o :
1. uaktualnienie dzisiaj z programu:  wersję 17.24 (4 pliki)
2. ściągnięcie z "Dodatków" plik "aktualizacja.zip", który pojawi się w folderze głównym programu.
  Rozpakowujemy program aktualizacja.exe do głównego programu (zastąp plik) i to wszystko.

Od tej wersji nie uda się nadpisać nowej wersji na zbyt starą.

Postaram się, aby aktualizacji było mniej, choć to może być trudne Smile
TN 122/630 MIKRON, ED80 SW polecam mój darmowy program AstroJaWil [Obrazek: iloveajw.jpg] polecam mój darmowy program Nocny Obserwator [Obrazek: iloveno.jpg]
Odpowiedz
Witaj
Jak widzisz wszystko czytam /w miarę wolnego czasu/.
Fajna zmiana, będzie mniej kłopotu /dla niektórych/.
Miłego dnia
Bogdan
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości