Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Zimowy Astrozlot Oderne 2011
Mamy przyjemność poinformować Was, że rozpoczęły się zapisy na III ZIMOWY ASTROZLOT Oderne 2011

Najważniejszą informacją jest to, iż zmieniamy miejsce dotychczasowych zlotów. Tym razem zlot nie odbędzie się już w Radocynie, a w miejscowości Oderne niedaleko Uścia Gorlickiego. Podjęliśmy taką decyzję z dwóch powodów:
1. Koszmarnego dojazdu do Radocyny. Zimą droga była bardzo trudna. Bez łańcuchów na kołach niemal niemożliwa. W tamtym roku w trakcie dojazdu spędziliśmy w lesie 4 godziny próbując wzajemnie sobie pomóc i ruszyć chyba z 6 samochodów Smile
2. Mocno niepewnych warunków atmosferycznych w Radocynie. Położenie ośrodka jakoby w niecce dawało małe szanse na pozbycie się mgieł i chmur.

Tym razem droga będzie lepsza, gdyż niemal do samego ośrodka wiedzie asfaltowa droga gminna, która z pewnością będzie bardziej przejezdna niż tamta.
Ulokowanie ośrodka na stoku niewielkiej dolinki powoduje szybszy ruch powietrza, więc większe szanse na pogodę obserwacyjną.

Termin zlotu to: 3-6 luty 2011

Tym razem czeka na nas ośrodek o znacznie wyższym standardzie niż ten w Radocynie. Wszystko ładne, schludne, łazienka w ośrodku głównym jest każdym pokoju, jest TV i kablówka w razie czego.
Mam też dobrą informację dla osób chętnych aby przyjechać z dzieciakami: Możemy przygotować spanie w bliźniaczym ośrodku, nieopodal, z dala od całego zgiełku.
Dla osób palących jest wydzielona specjalna palarnia z wyciągiem itp, a więc można kopcić nie wychodząc na zewnątrz.
Na szczęście pomimo lepszych standardów cena zlotu nie wzrośnie jakoś znacząco.

A więc łączny koszt zlotu wynosi: 230zł

Zapisów można dokonać na stronie,
www.astrozlot.pl
wypełniając formularz zgłoszeniowy. Tam też znajdziecie program zlotu i inne potrzebne informacje.

Do zobaczenia w Odernym!
Pozdrawiamy! Ekipa Bliżej Gwiazd

P.S:
Przy okazji chciałbym prosić o umieszczenie naszego bannera na górze strony forum. Będziemy bardzo wdzięczni:

Załączone pliki Miniatury

SCT 5'' SLT GoTo, Sp-Wa 7,4; SWA58 9, LVW 13, SWAN 20, W70 25, Ultima 35, UHC-S, Moon & Skyglow i pełno kolorowych Smile ASTRO-ART.COM.PL
Odpowiedz
UWAGA!

3 ostatnie miejsca na Zlocie są miejscami rezerwowymi Stanowią one dostawkę w tymczasowym pokoju.
W pokoju tym nie ma łazienki. Osobna toaleta znajduje się piętro niżej, przy jadalni. Osoby ulokowane na tych miejscach będą miały udostępniony prysznic w innym pokoju, najpewniej w "biurze zlotu" lub u innych znajomych, którym nie będzie to przeszkadzać Smile

Chwilowo traktujemy je jako listę rezerwową.
SCT 5'' SLT GoTo, Sp-Wa 7,4; SWA58 9, LVW 13, SWAN 20, W70 25, Ultima 35, UHC-S, Moon & Skyglow i pełno kolorowych Smile ASTRO-ART.COM.PL
Odpowiedz
No i mamy projekt koszulki zlotowej. Inspiracją była kartka jaką dostałem na urodziny ;P

[Obrazek: koszulka_oderne_min_.jpg]

PS. W programie zlotu przewidziane jest również "polowanie na Cieniasa". Będzie to mini konkurs dla osób chętnych w polowaniu na młody Księżyc, który będzie tuż po nowiu wschodził blisko Słońca i zachodził zaraz za nim. Będzie to fotograficzne polowanie na tenże cieniutki Księżyc. Potem wybierzemy najciekawsze / najlepsze / najbardziej oryginalne zdjęcie.

[Obrazek: plakat_polowanie_na_cieniasa_.jpg]

Pozdrawiam / www.astrozlot.pl
Tuba: Celestron C8 200/1000 Mont: CG-5 GoTo Canon 350D, Canon 17-80 IS, Sigma 70-300, Manfrotto 190DB + 141RC
Odpowiedz
(06.12.10, 19:08)wimmer link napisał(a): UWAGA!

3 ostatnie miejsca na Zlocie są miejscami rezerwowymi

Panie Aleksandrze a w przypadku gdy ktoś dostał bana na Astropolis to może ubiegać się o uczestnictwo na wyżej wymienionym zlocie?
Odpowiedz
Nie wiem czemu piszesz do mnie Per Pan Aleksander Smile Nie wiem też dlaczego kierujesz wszystkie te dziwne pytania osobiście do mnie, jak do jedynej osoby, która decyduje o wszystkim.

Rozmawialiśmy na PW na Astromaniaku o Twoim banie na Astropolis, z czym osobiście nie miałem nic wspólnego (nie licząc tego, że sam jestem moderatorem). Rozmawialiśmy też o ubieganie się o uczestnictwo w zlocie. I jeżeli moja odpowiedź na PW Cię nie usatysfakcjonowała, to mogę też odpowiedzieć tutaj, na forum w ten sam sposób:
Zasady zapisów są takie same dla wszystkich uczestników, więc zapisać się może praktycznie każdy (z wyjątkiem niepełnoletnich).
Na chwilę obecną mamy już tylko miejsca rezerwowe. Czyli gwarantowanych już nie ma.
To raczej Tobie pozostawiam do rozważenia. Nie wiem, czy masz z kimś na pieńku, czy nie masz ochoty się z kimś spotykać, albo ktoś może nie mieć ochoty spotykać się z Tobą.
To są indywidualne sprawy między uczestnikami zlotu. Wiadomo tylko tyle, że dla dobrej atmosfery warto, żeby wszyscy się lubili i szanowali, i dobrze zachowywali.

Już? Smile
Odpowiedz
Dziękuję za tę powtórzona informację, me wszelkie obawy i rozterki rozpierzchły się w tym momencie niczym poranne bałwanki na niebie przed wschodem słońca,  tak czy siak wiadomość o rychłym spotkaniu, napełnia me serce nadzieją i dziecięcym niczym nie skrępowanym optymizmem.

(12.12.10, 00:40)wimmer link napisał(a): Nie wiem czemu piszesz do mnie Per Pan Aleksander Smile

Czyż ja, robak zwykły, jestem godzien przyjąć na usta me nieczyste pospolite ... Ty wedle osoby Twej szacownej?
Odpowiedz
A tacy nie uczestniczący w zlocie będą mogli sobie zakupić taką koszulkę zlotową?
Odpowiedz
Na razie za wcześnie, żeby to ustalać, ale jeżeli po zlocie zostanie nam kilka koszulek, to możliwe, że będzie możliwość kupienia takiej.
Damy o tym znać jak coś nam zostanie.
pzdr
Odpowiedz
Dzięki  Smile
Odpowiedz
To są jeszcze jakieś wole miejsca?! U mnie to jest początek sesji więc wreszcie jakiś sensowny termin.
Poejrzewam jednak, że teraz to już ręka w nocniku  :-\
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości