Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SkyLine
Dzis swiatowa premiera nowego filmu s.f braci Strause pt " SKYLINE"

Oficjalna strona filmu : http://www.iamrogue.com/skyline/home.html

Trailer i TV clipy http://www.iamrogue.com/skyline/home.html#/video/

Jak mozna wywnioskowac po obejrzeniu trailerow i przeczytaniu powierzchownych opisow, mamy do czynienia z kolejnym pelnym efektow produktem pod amerykanskiego widza.

Jak widac bedzie inwazja obcych, ktorych NASA zaprosila na Ziemie poprzez wyslanie wiadomosci w 2009 roku,
beda potwory obwieszone niebeskimi lampkami i nieszczace miasta, bedzie walka jak w Independace Day - czyli jak dla mnie lipa i zapewne kolejna atrakcja dla mniej wymagajcych widzow... Smile
Pozdrawiam Astro4u.
Odpowiedz
O! Dzień Niepodległości, Starcraft i duży potworek jak w Cloverfield  ;D
Trzeba będzie skoczyć do kina na popcorn i colę Wink
SCT 5'' SLT GoTo, Sp-Wa 7,4; SWA58 9, LVW 13, SWAN 20, W70 25, Ultima 35, UHC-S, Moon & Skyglow i pełno kolorowych Smile ASTRO-ART.COM.PL
Odpowiedz
Obejrzałem wczoraj ten film. W domu. Bardzo się cieszę, że nie wybrałem się do kina.

DNO! Dno i 3 metry mułu.  :-\  Wybaczcie, ale nawet ni się nie chce o tym rozpisywać. W filmie chodzi o to, że przylecieli kosmici i wciągają odkurzaczem ludzi. A grupka znajomych biega po biurowcu z góry na dół. A potem się troszkę strzelają.
I nic innego już w tym filmie nie ma, poza idiotyczną końcówką, która spowodowała u mnie śmiech.

Po wszystkim uważam, że najlepszy był cieć budynku. Nie ma to tamto, gra aktorska wprost z telenoweli wenezuelskiej  ;D

Nie idźcie do kina. Trailer jest najlepszym czymś, co mogło się temu filmowi przytrafić Smile
SCT 5'' SLT GoTo, Sp-Wa 7,4; SWA58 9, LVW 13, SWAN 20, W70 25, Ultima 35, UHC-S, Moon & Skyglow i pełno kolorowych Smile ASTRO-ART.COM.PL
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości