Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot Miłośników Astronomii w północnej Wielkopolsce Zatom 2010 (8-10 X)
Witam!
Może mieszańców Polski północno zachodniej zainteresuje zlot który organizujemy za 2 tygodnie.  Będzie mi niezwykle miło jeśli ktoś z userów A4u (których wielu znam osobiście) do nas dołączy!
Obecnie mam ok. 13 zaliczek i kilka deklaracji wpłat!
[Obrazek: zatomlogozlotu.jpg]

Z wielką przyjemnością zapraszamy zatem na zlot astronomiczny, który odbędzie się 8-10 Października w miejscowości Zatom. Malownicza wieś leży w środku lasów, na terenie Drawieńskiego Parku Narodowego, niemal na styku 3 województw Wielkopolskiego, Zachodniopomorskiego oraz Lubuskiego Położona w centrum strefy tzw. "najmniejszego skażenia światłem- Czarnej dziury na mapie LP Europy." Region Drawieńskiego Parku Narodowego. Jest to niewątpliwie najciemniejsze miejsce Polski północno-zachodniej. Dzięki specyficznemu mikroklimatowi określany często "Małymi Bieszczadami Północy"
Zlot odbędzie się w gospodarstwie agroturystycznym "Pyrlandia" o dość wysokim standardzie i przystępnych cenach.
Szczegóły odnajdziecie Państwo w tematach zlotowych na moim forum.
http://www.forumastronomiczne.pl/index.php?board=74.0
Serdecznie zapraszamy!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości