Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dworek Białoprądnicki Kraków 21.09.2010 - wieczorna impreza obserwacyjna
#1
Witam!

Tak jak w zeszłym roku, w imieniu dworkowej ekipy zapraszam na wieczorne spotkanie obserwacyjne pod hasłem "Odkryj swoje niebo". Z racji niezbyt ciemnego nieba podziwiać będziemy głównie opozycję Jowisza i Księżyc, być może jednak uda się "złapać" coś ambitniejszego - postaramy się wyeliminować najbliższe latanie Big Grin.

W razie niepogody  również zachęcam do przybycia: w zabytkowym wnętrzu Dworku odbędzie się prezentacja popularnonaukowa zakończona dyskusją.

Impreza ma charakter popularyzatorski i przeznaczona jest głównie dla osób nie związanych z astronomią, ale może być też dobrą okazją do spotkania bardziej zaawansowanych miłośników astro  Smile.

Miejsce: Plener Dworku Białoprądnickiego (w razie niepogody Sala Kominkowa), Kraków, ul. Papiernicza 2 (rejon Opolskiej - mapka).
Czas: wtorek, 21 września 2010 r. godz. 19[sup]00[/sup]. Wstęp wolny. Przypominam o ciepłym ubiorze!

Organizatorem jest Centrum Kultury "Dworek Białoprądnicki". Sprzęt obserwacyjny zapewnia współorganizator - firma Astrokrak. Dziękujemy!
MTO-11 SA @ EQ-2, Lichter 10x50, Bresser 10x50 (do wyboru), PCVC 840K LX and many, many more...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości