Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soczewka Barlow'a
Co ja tam wiem - sam go przecie nie rozbiorę (bo kto potem złoży) ;D<br>Poważnie aż tyle szkła po drodze? Przyznaję - to dla mnie niespodzianka! Ale teraz wiem, gdzie się kolor podział - on się rozchodzi po tych szkłach jak ten ból po kościach...<br>Ale żółtego nie widzę - pewnie trzeba pokukać przez inny sprzęt stojący tuż obok na ten sam obiekt?
Ciekawią Cię zdjęcia planet? Moja strona to planetarna astrofotografia, zapraszam do zwiedzania. A może wolałbyś dodać stronę do katalogu i zwiekszyć jej oglądalność? I wylęgarnia
Odpowiedz
Skieruj go na znak drogowy z białym tłem i zobacz go dla porównania gołym okiem to zobaczysz sam i ocenisz czy żółte czy nie !!!
Odpowiedz
Kupię tego barlowa NPZ x3 żeby sprawdzić jak to jest z tym żółtym i czy różni się od Soligora. Jak się spotkamy to będzie okazja przetestować. Ja nie mam problemów z tym żółtym jeśli w ogóle istnieje.
Oskar
Odpowiedz
Dzięki za odpowiedzi odnośnie barlowa.Skoro chwalicie NPZ x3 to go zakupie Smile<br><br>Pozdrawiam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości