Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AstroJaWil - angielska wersja językowa
Dzieki za powyższe info. Bardzo ciekawa sprawa. Być może jak to jako tako opanuje to zmobilizuje mnie do "przeorania" Smile i zrobienie jakiegoś innego programu będącego fragmentem AJW.
Teraz juz nie chcę zmieniać, bo juz prawie skonczyłem  ...

Brakuje tylko kilku tlumaczeń, co mi krócej zajmie ręcznie niż poznawanie getextu startując na tym polu od zera.

ale na pewno zajrze do tego poźniej.

Jeszcze raz dziekuję.
TN 122/630 MIKRON, ED80 SW polecam mój darmowy program AstroJaWil [Obrazek: iloveajw.jpg] polecam mój darmowy program Nocny Obserwator [Obrazek: iloveno.jpg]
Odpowiedz
Niezwykle miło mi Wam oznajmić, że został wykonany pierwszy duży krok w historii programu AstroJaWil English.
O północy 28/29 stycznia 2011 pierwszy raz ta wersja anglojęzyczna została umieszczona w sieci i ma numer 1.00.
Kto z Was ma czas, chęci i opanował język angielski to prośba o wyłapanie choćby najgrubszych błędów w tłumaczeniach.
Na pewno jest ich mnóstwo, ale małymi kroczkami systematycznie będę je usuwał.

Zapraszam tutaj:

http://www.astrojawil.pl/astrojawil_english.htm

TN 122/630 MIKRON, ED80 SW polecam mój darmowy program AstroJaWil [Obrazek: iloveajw.jpg] polecam mój darmowy program Nocny Obserwator [Obrazek: iloveno.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości