Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AstroJaWil 15
Witam.

Wersja programu AstroJaWil 15 została zakończona.
Można pobierać z serwera.

Gorąco polecam przestudiowanie instrukcji do programu, która jest już także na serwerze.
Pewnie jeszcze dziś także ukażą się "Podstawy astronomii", które opracowałem specjalnie dla początkujacych miłosników astronomii, aby lepiej rozumieli program AstroJaWil i co on liczy.

Zapraszam do ściagania najnowszej pełnej wersji.
Jest ona odchudzona o niepotrzebne stare pliki, dlatego sugeruję, aby nagrać sobie pełną, nową wersję na dysk w inne miejsce niż dotychczas, a ze starego miejsca przegrać tylko pliki z folderu "prywatne" do takiego samego folderu w nowej lokalizacji.

Główne zmiany to:
- odchudzenie programu
- wyjecie obserwacji Słońca - to bedzie osobny, rozbudowany program
- rozbudowalem główną stronę - (kliknijcie w puste miejsce na glównej stronie).

Miłej zabawy z AstroJaWilem 15

link :
http://www.astrocd.pl/index.php?id=12&kat=2

TN 122/630 MIKRON, ED80 SW polecam mój darmowy program AstroJaWil [Obrazek: iloveajw.jpg] polecam mój darmowy program Nocny Obserwator [Obrazek: iloveno.jpg]
Odpowiedz
Super wiadomość. Widzę, że instalator sporo mniejszy - czyli jednak dało się wyrzucić trochę śmieci Wink Wersja 15 robi wrażenie (na razie opieram swoje zdanie na edycji poglądowej, którą dostałem mailem). Właśnie ściągam zarówno program (prędkość to całe 2KB/s Tongue ), jak i instrukcję (8KB/s) tak więc daruję sobie te męczarnie i pobiorę w nocy Wink
Bardzo dobry krok, by rozdzielić instrukcję od programu. Resztę napiszę po testach.
Optisan 76mm, Lornetka Nikon Action 8x40, Lornetka 7x50, Analog Zenit 122B, Cyfrowy Samsung Digimax S500 i oczy
Odpowiedz
Ciekawe dlaczego taki mały transfer mam 512Mb a idzie 2kb wcześniej mozna było ściągnąć szybciej ?
NEQ6, OO UK CT8, Atik 314E, Atik 383L+
http://astronomiaamatorska.blogspot.com/
Odpowiedz
"Podstawy astronomii", czyli część pierwsza, jakby wstęp do instrukcji programu AstroJaWil już są gotowe do wstawienia na serwer, ale otrzymałem informację od Marka, iż będzie dopiero jutro do pobrania.
Zachęcam do przejrzenia tych "Podstaw astronomii", których opracowanie i mnie się przydało w utrwaleniu tego, co każdy miłośnik astronomii powinien wiedzieć.
TN 122/630 MIKRON, ED80 SW polecam mój darmowy program AstroJaWil [Obrazek: iloveajw.jpg] polecam mój darmowy program Nocny Obserwator [Obrazek: iloveno.jpg]
Odpowiedz
[Obrazek: Zegar.gif]

ZYCZE WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU 2010 DLA UZYTKOWNIKOW TEGO FORUM I DLA WSZYSTKICH ASTROJAWILOWCOW!!!

Podlacze sie tutaj, bo widze ze watek jeszcze cieplutki.
Jak zwykle poprosze o linka do ostatniej nakladki, wprawdzie dostalem od Janusza juz na Swieta probke nowej wersji ale jak sadze to cos tam jeszcze dlubal  Big Grin Mi sie te zmiany bardzo podobaja w programie, graficznie jest to wszystko fajnie pomyslane. Jak zwykle dobra robota [Obrazek: okok.gif]

Sa juz gotowe aktu. na styczen 2010, za chwile wysle je Januszowi, pozostaje tylko juz teraz obserwowac sylwestrowe zacmienie Ksiezyca i chlodzic szampana.... Tongue

p.s.
....faktycznie transfer jest kiepski
KRZYSIEK .... !!!
Odpowiedz
Heh, zostawiłem kompa żeby sobie ściągnął AJW15, wracam po dwóch godzinach, a tam... pobrano 30%. Do tego stanęło w miejscu Tongue Coś mi się wydaje, że nieprędko będę mógł skorzystać z nowej edycji... Transfer nadal w okolicach 2KB/s.
Janusz, nie mógłbyś wrzucić instalki na rapidshare lub coś w tym stylu i dać nam linka?
Optisan 76mm, Lornetka Nikon Action 8x40, Lornetka 7x50, Analog Zenit 122B, Cyfrowy Samsung Digimax S500 i oczy
Odpowiedz
KRZYSIEK.

Tak jak pisalem, aby to odchudzenie programu miao sens musisz pobrać nowy, pelny instalator i zainstalować cały program w. 15 w nowym miejscu i przegrać tam pliki z folderu "prywatne" do nowego miejsca.

Link masz w pierwszym poście tego wątku.

Odpowiedz
(30.12.09, 21:54)Kornel T. link napisał(a): Heh, zostawiłem kompa żeby sobie ściągnął AJW15, wracam po dwóch godzinach, a tam... pobrano 30%. Do tego stanęło w miejscu Tongue Coś mi się wydaje, że nieprędko będę mógł skorzystać z nowej edycji... Transfer nadal w okolicach 2KB/s.
Janusz, nie mógłbyś wrzucić instalki na rapidshare lub coś w tym stylu i dać nam linka?

Kornel.

Spokojnie poczekaj do jutra na lepszy transfer. Ściągniesz sobie wtedy program, instrukcję i "Podstawy astronomii". Inaugurację programu i tych dwóch książeczek planowałem na 1.01.2010, a i tak udalo mi się to dzień wcześniej Smile
Odpowiedz
Żaden problem poczekać - jak to się mówi - dłuższe czekanie, lepsze śniadanie Wink W takim razie jeśli 1 stycznia inauguracja, to transfer na oko będzie jeszcze "lepszy" Wink
Nie pali się rzecz jasna, poczekamy.
Odpowiedz
OK Januszu czekamy na jutro

PS Pocztówka poszła dzisiaj  Smile
NEQ6, OO UK CT8, Atik 314E, Atik 383L+
http://astronomiaamatorska.blogspot.com/
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości