Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
29.12.2009 Proton-M/Breeze-M DTV-12
27 listopada DirecTV-12 został dostarczny na Bajkonur tym oto wehikułem:

[Obrazek: 76523460.jpg]
An-124 Rusłan na lotnisku Jubilejnyj
"I nagle, jak gdyby z bardzo daleka, pojawiło się, z początku ciche, potem coraz głośniejsze i głośniejsze, to ,,biip-biip", które potwierdziło, że jest już na orbicie i działa."
Odpowiedz
Witam na stanowisku!

Nie wiem czy pooglądam... stream mam fatalny  :-\
MOJE GG: 12372935 Wizual: WILK 10" [ATM]  Taiga 11x70        foto: ZENIT ET [Obrazek: widgetp.png]
Odpowiedz
Do tej pory u mnie odbiór bez większych zakłóceń.
Już za kilka sekund powinni nadawać tutaj: http://www.ccistream.com/ils122809/
"I nagle, jak gdyby z bardzo daleka, pojawiło się, z początku ciche, potem coraz głośniejsze i głośniejsze, to ,,biip-biip", które potwierdziło, że jest już na orbicie i działa."
Odpowiedz
rozpoczęła się transmisja
Odpowiedz
Okazało się, że braciszek coś ściąga masowo i mi transfer spadł do 5kb/s ;p Teraz jest w miarę dobrze. Smile
MOJE GG: 12372935 Wizual: WILK 10" [ATM]  Taiga 11x70        foto: ZENIT ET [Obrazek: widgetp.png]
Odpowiedz
A że tak zapytam. Te Rosyjskie relacje to one zawsze takie nieme? Sam szum słychać.  :o
Odpowiedz
Tutaj także dobry jakościowo stream, ale bez relacji.. - http://webcaster.rutube.ru:8000/3311850?format=flv

(29.12.09, 01:13)Predator link napisał(a):A że tak zapytam. Te Rosyjskie relacje to one zawsze takie nieme? Sam szum słychać.  :o

Zależy którego streamu używasz chyba..

Witam na stanowisku, nie przegapię tego ostatniego startu  Wink
Odpowiedz
L-6 m
Mimo wszystko pozostanę przy transmisji Tsenki.
Trzeci raz nie będe ryzykował  Wink
[Obrazek: vlcsnap2009122900h12m18.jpg]
Marla Weech w studiu
Odpowiedz
T - 5 minut
Odpowiedz
Pogoda na stanowisku startowym:

Załączone pliki
.jpg   Pogoda.jpg (Rozmiar: 11.35 KB / Pobrań: 135)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości