Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Astrozlocik-Olsztyn i okolice
Witam serdecznie.
Organizujemy astrozlocik pod Olsztynem.Ci, którzy są z okolic Olsztyna jak najbardziej zapraszamy!
Miejsce i czas napisze w swoim czasie.Na pewno niedługo Smile
Kto chętny? Niech pisze.
Pozdrawiam
Piotr
Odpowiedz
Myślę, że dla wielu osób bardzo ważne są te informacje o których chcesz napisać później - czyli konkretnie kiedy, gdzie, za ile, jakie są warunki itp. itd.

Pozdrawiam!
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Odpowiedz
Witam.
Terminu jeszcze brak ale miejsce jest! Poligon pod wieżą telewizyjną w Olsztynie na Nagórkach, czekamy na chetne osoby, brakuje osób ze sprzętem, zapraszamy wszytskich chetnych z okolic i Olsztyna!!!
Odpowiedz
No no, zbieramy chętnych bardzo chętnie, zapraszamy. Otóż jestesmy po rozmowie z panem z olsztyńskiego obserwatorium który to zaszczyci nas swoją obecnościa i ogromną wiedzą Big Grin mam nadzieję się podzieli.
Spotkanie odbędzie się w połowie stycznia w weekend w miejscu wcześniej ustalonym-pisałam wyżej lub u obecnej wpis wyżej Beci, która zaoferowała wspaniałe miejsce w swojejje miejsccowości. Plan jest taki że wspólnie wyjezdzamy spod wiezy obserwatorium. wiele osób jest zmotoryzpowanych więc problemu nie będzie.
Najświeższe wiadomości będę umieszczać w tym wątku.

Wiadomości zaczerpnąłem z sąsiedniego forum astronomia.pl

pozdrawiam
Odpowiedz
Witam,są oficjalne wiadomości z naszego spotkania.
Termin spotkania 16 stycznia godzina 18:30 (sobota).
Miejsce: wieża tv Olsztyn lub w miejscowości pod Olsztynem koło Beci (ok.20 min. jazdy).
plusy i minusy:
-w Olsztynie blisko pewnie dla większości (plus)
-może być zbyt jasno (minus)
-niebo czarne jak smoła (plus)

Reasumując,spotkanie odbędzie się o 18:30 pod wieżą obserwatorium olsztyńskiego, około godziny 19:00 odjazd w miejsce obserwacji.Oczywiście,jeśli niebo będzie zachmurzone zlot jest przełożony ( NIE ODWOŁANY!),na inny termin który także ustalimy.Jeśli nasz zlot dojdzie do skutku to wówczas planujemy również następne i w różnych miejscach.
Spotkania będą się odbywały cyklicznie,co jakiś czas.

Bardzo wszystkich zapraszam!

Gorąco pozdrawiam.

trus992
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości