Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ankieta: Jaki termin Tobie bardziej pasuje?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
14-17 stycze?2010 (czwartek-niedziela)
66.67%
4 66.67%
11-14 luty 2010 (czwartek-niedziela)
33.33%
2 33.33%
Oba terminy mi pasuj?
0%
0 0%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II ZIMOWY ASTRO-ZLOT RADOCYNA - Wątek organizacyjny
Heeja wszystkim.

Zakładam wątek organizacyjny II Zimowego Astrozlotu w Radocynie.

Jeszcze nie minął tydzień od zakończenia zlotu w Jodłowie na którym niestety nie dane nam było być Sad, a już kolejny astrozlocik się pojawia się na horyzoncie. Radocyna. Może to i wcześnie ale wiele osób pytało o termin zlotu i stąd ten tak wcześnie napisany post. Jak wiadomo styczeń/luty to okres ostatnich zjazdów na studia, egzaminów itp .Dlatego też wystawiamy ankietę z dwoma terminami do wyboru (oczywiście zostanie wybrany tylko jeden J).Jeśli ktoś już wie, że przyjedzie lub ma ochotę przyjechać prosilibyśmy o zaznaczenie w ankiecie terminu który by najbardziej odpowiadał.

Do wyboru są dwa terminy:

- 14-17 styczeń 2010 (czwartek-niedziela)

- 11-14 luty 2010 (czwartek-niedziela)

Na bieżąco w tym wątku będą się pojawiać informacje dotyczącezlotu, aż wszystko będzie dograne na „ostani guzik”. Potem powstanie już oficjalny temat zlotu.

Pozdrawiamy Was ciepło. Adfoto i Bodi.
Tuba: Celestron C8 200/1000 Mont: CG-5 GoTo Canon 350D, Canon 17-80 IS, Sigma 70-300, Manfrotto 190DB + 141RC
Odpowiedz
Przeniosłem wątek do działu zlotowego.

Ja miałbym pewne szanse na pojawienie się na zlocie w lutym - styczeń na 100% odpada.

Życzę Wam powodzenia w organizacji zlotu! Każdy zlot w Polsce jest na wagę złota! Smile
Odpowiedz
Niestety nie udało mi sie zrobić ankiety do tego wątku, dlatego prosiłbym o wpisywanie w postach dat które by Wam pasowały. Miłe Panie w Ośrodku zarezerwowały nam na razie te dwa terminy i mamy miesiąc czasu aby określić się który będzie ostateczny.

Pozdrawiam ciepło
Tuba: Celestron C8 200/1000 Mont: CG-5 GoTo Canon 350D, Canon 17-80 IS, Sigma 70-300, Manfrotto 190DB + 141RC
Odpowiedz
Natomiast moderator bez problemu może dodać ankietę. Proszę głosować i się wypowiadać. Smile
Odpowiedz
Kanarkus, dziekuje Ci bardzo Smile

Może wydawać się że pojawiło się to zbyt wcześnie ale uwierzcie, musimy Tongue

Jak na razie zdeklarowało się około 15 osób na sąsiednim forum i pierwszy termin prowadzi.
Odpowiedz
Ufff.  Wkońcu udało się uporać z nawałem pracy i problemami. Teraz w 100% oddajemy się organizacji zlotu Radocyna 2010. To jest teraz nasze oczko w głowie Big Grin

Tak więc Starszyzna Plemienia Radocyńskiego debatując przy ognisku i biorąc pod uwagę wszystkie znaki na niebie i Ziemi oraz wszelkie za i przeciw orzekła co następuje. Że iż aczkolwiek i mianowicie II Zimowy Zlot w Radocynie roku 2010 odbędzie się miesiącem lutym, a dokładnie 11-14.
Do dwóch tygodni powstanie oficjalna strona zlotu gdzie będzie można znaleźć wszelkie informację dotyczące niezbędnych spraw organizacyjnych. Jeżeli wśród osób wybierających się do Radocyny jest ktoś chętny podzielić się swoją wiedzą w formie prelekcji lub pokazu serdecznie zapraszamy (Nie wahajcie się – moc będzie z Wami).

Podsumowując: II Zimowy Astrozlot – Radocyna odbędzie się w dniach 11-14 luty 2010 (czwartek-niedziela)

Do zobaczyska
Odpowiedz
Jeśli, ktoś chciałby spełnić moje małe marzenie i planuje trasę do Radocyny przez Krosno i do tego będzie miał wolne miejsce dla mnie i mojej toważyszki to z miłą chęcią się zabiorę. Byłbym dozgonnie wdzięczny.

P.S. Trochę głupio mi tak o to prosić...  :-[ No ale cóż... można to uznać za akt desperacji.
MOJE GG: 12372935 Wizual: WILK 10" [ATM]  Taiga 11x70        foto: ZENIT ET [Obrazek: widgetp.png]
Odpowiedz
Mam pytanko -czy coś się ruszyło w temacie. Termin mi odpowiada i chciałbym pojechać, ale nie mogę znaleźć żadnej oficjalnej informacji.
Wiadomo, kiedy będzie oficjalna strona ???
traveler ATM 70/500 i 40D do foto
Odpowiedz
W temacie samego zlotu ruszyło już dość dużo Smile. Nie pojawiły się jeszcze żadne szczegółowe informacje ze względu że zostały do załatwienia dwie ostatnie sprawy które dadzą nam informację o ostatecznym koszcie zlotu. Dlatego żeby niepotrzebnie nie mieszać czekamy cierpliwie.

Wszystko powinno być już wiadomo końcem tego tygodnia. Oczywiście jak tylko strona z zapisami ruszy to poinformujemy w tym temacie.

Pozdrawiamy ciepło.
Odpowiedz
Ok. Już pojawiła się oficjalna stronka zlotu. Można się śmiało zapisywać.

www.blizej-gwiazd.pl

PS. Dodatkowo umieszczam program zlotu:

Czwartek:
16:00 - Oficjalne rozpoczęcie zlotu
17:00 - Kolacja z grilla. Po kolacji wspólna integracja przy ognisku oraz obserwacje nieba do oporu Smile

Piątek:
09:30 - Śniadanie
10:30 - "Otwarte spotkanie z astonomią" (ATM - szlifowanie lustra, astrofotografia, szkice astronomiczne, przegląd meteorytów, prezentacja własnego sprzętu astronomicznego)
15:00 - Obiad
16:00 - "Krótka historia podboju Księżyca" - ADFOTO
17:00 - "Kosmos w 3D" - prezentacja zdjęć z wykorzystaniem okularów 3D
18:00 - Kolacja, wieczór przy ognisku, obserwacje nieba

Sobota
12:00 - Konkurs wiedzy astronomicznej
15:00 - Obiad
16:00 - "Wizyta w Obserwatorium VLT w Chile" - Michał Żołnowski (Tiamat)
18:00 - Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród
19:00 - Kolacja z grilla. Po kolacji wspólna integracja przy ognisku oraz obserwacje nieba do oporu Smile

Niedziela
11:00 - Wspomnienia ze zlotu, wspólne oglądanie zdjęć oraz oficjalne zakończenie zlotu (oczywiscie w Radocynie mozna zostać do wieczora).

Zapraszamy
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości