Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Papierowy kosmos
(19.11.09, 21:13)Maquis link napisał(a): Bardzo ładnie wykonany.
(19.11.09, 23:16)kuba_mar link napisał(a): Super zrobiony! Brawo! A jaką ma wysokość?

Dzięki Smile
Skala 1/96, wysokość 55 cm.
Odpowiedz
Niezła wielkość. Prometeuszu! Mam nadzieję, że następny model wykonasz ze stopów aluminium oraz stali, płytek ceramicznych ii na koniec dodasz piankę na zbiornik! Po tym tylko zatankować płynny wodór i tlen, napełnić SRB i... odpalić!  8)
Odpowiedz
Naprawdę fajny! Nic tylko lecieć - foto w załączeniu dla tych co im nie che się klikać.

I te strony z modelami Smile

Załączone pliki
.jpg   100_7138.JPG (Rozmiar: 27.19 KB / Pobrań: 227)
Odpowiedz
(19.11.09, 21:10)Prometeusz link napisał(a): A to jedno z moich dzieł: http://picasaweb.google.pl/Prometeusz80/ModelAtlantis

Super wykonanie  8) Tak sobie pomyślałem, że warto by od czasu do czasu robić w realu prezentacje takich modeli, np. w szkołach albo z okazji kosmicznych, astronomicznych imprez. Jest to dobry sposób na zainteresowanie astronautyką ludzi, zwłaszcza tych najmłodszych  Wink
Odpowiedz
(22.11.09, 22:05)ekoplaneta link napisał(a): Super wykonanie  8) Tak sobie pomyślałem, że warto by od czasu do czasu robić w realu prezentacje takich modeli, np. w szkołach albo z okazji kosmicznych, astronomicznych imprez. Jest to dobry sposób na zainteresowanie astronautyką ludzi, zwłaszcza tych najmłodszych  Wink

Najlepiej by było tak to zorganizować, żeby sami mogli zrobić jakiś prosty model satelity, pojazdu lub stacji.
Odpowiedz
(22.11.09, 22:05)ekoplaneta link napisał(a): Super wykonanie  8) Tak sobie pomyślałem, że warto by od czasu do czasu robić w realu prezentacje takich modeli, np. w szkołach albo z okazji kosmicznych, astronomicznych imprez. Jest to dobry sposób na zainteresowanie astronautyką ludzi, zwłaszcza tych najmłodszych  Wink

To doskonały pomysł?

Nie wiem czy ten temat jest Ci znany, chwilowo nasz strona nie działa, bo jest w trakcie przebudowy Smile
póki co pozostaje stary dobry youtube Smile

http://www.youtube.com/user/DogonicKosmos#

Nie wypada tak samemu pokazywać, ale to tylko z uwagi na zainteresowanie tematem Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości