Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdynia- kto, gdzie?
(05.07.10, 21:45)El_Capitano link napisał(a): Nazwisko Januszewski Krzysztof kojarzę pod warunkiem, że chodzi o wykładowcę "od komputerów" z Akademii Morskiej w Gdyni. Osobiście go nie znam. Pracuję parę kilometrów dalej, w Akademii Marynarki Wojennej.

Dzięki. Ja z nim siedzę w 1 pokoju (nie mylić z celą ;D)). Oprócz wykładów na AMW i AM szefuje informatyce w SAR'ze (Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa). Zapytałem dlatego, że on dużo pływa (praktycznie co roku zalicza 1-2 miesięczny rejs), w tym sporo szkoleniowych - pomyślałem, że mogliście się spotkać...

Pozdrawiam,

Leszek.
N 54°36'39", E 18°21'25" - Elen sila lumenn omentielvo SW 200/1000 EQ5, SkyMaster 15x70, EOS Digital Rebel unmod, QuickCam Pro 4000 mod
Odpowiedz
Dawno tu nikt nie pisał, widzę. Czy ekipa gdyńska jeszcze żyje ? Ekipa gdańsko-pruszczańsko-tczewska spotyka się na obserwacjach dość często obok miejscowości Bliziny koło Mierzeszyna. Można by czasem spotkać się razem na Waszej lub naszej miejscówce. Dajcie znać. Jakby co my umawiamy się na Astropolisie - zloty - "Trójmiasto również".
Marek Gdańsk
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości