Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notatnik astronomiczny w formie zeszytowej
+ 17 Masiek
Newton 170/900, Zenica 8-24x40 + statyw, B 7x35, PTMA Białystok, SOK PTMA [Obrazek: PL677730_03.gif]
Odpowiedz
+18 tafig
Takos- Synta 200 x 1000.   Mieszkam i obserwuję N.52,817 i E.16,833[Obrazek: b9464986055e233cm.jpg]
Odpowiedz
Prosiłbym wszystkich zainteresowanych otrzymaniem notatnika o sprawdzenie, czy napewno wysłali maila z danymi adresowymi. Inaczej - co nie trudno zgadnąć - wysyłka raczej się nie uda.

Jeśli więc ktoś zapomniał wysłać maila albo dostał zwrot (np nieprawidłowo napisany adres itp itp), to proszę jeszcze raz wysłać maila.

Pozdrawiam i cieszę się, że jest pewne zainteresowanie notatnikiem! Smile
Odpowiedz
+ 19 jula1000
Odpowiedz
(26.07.09, 14:01)kanarkusmaximus link napisał(a): Prosiłbym wszystkich zainteresowanych otrzymaniem notatnika o sprawdzenie, czy napewno wysłali maila z danymi adresowymi. Inaczej - co nie trudno zgadnąć - wysyłka raczej się nie uda.

Jeśli więc ktoś zapomniał wysłać maila albo dostał zwrot (np nieprawidłowo napisany adres itp itp), to proszę jeszcze raz wysłać maila.

Pozdrawiam i cieszę się, że jest pewne zainteresowanie notatnikiem! Smile
Przepraszam, miałem drobny problem ze skrzynką, pokazywało, że wysłało, a nie wysłało.  :-[
Teraz aktualnie wysyła tą i jeszcze inne wiadomości, więc zanim dojdzie może trochę czasu upłynąć.
pozdrawiam
newton 76/700, lornetki dwie 8x40 canon PowerShot A720 IS
Odpowiedz
(26.07.09, 18:34)ziomq link napisał(a): Przepraszam, miałem drobny problem ze skrzynką, pokazywało, że wysłało, a nie wysłało.  :-[
Teraz aktualnie wysyła tą i jeszcze inne wiadomości, więc zanim dojdzie może trochę czasu upłynąć.
pozdrawiam

Ok. Smile Miejmy nadzieję, że wszystko się uda!
Odpowiedz
+20 Lejcyn
Odpowiedz
+21 Pająk127

Pisze w imieniu Pajaka bo nie posiada teraz dojscia do internetu...
Odpowiedz
+ 22 kuba_mar
Odpowiedz
Mam prośbę - czy moglibyście podesłać jeszcze swoje nicki?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości