Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista obecności
1, 2, 3, próba klawiatury...
Dariusz Żołnieruk, Gdynia: 54°32'54,62"N , 018°32'04,78"E<br />tel.: 505-83-46-84<br />refraktory: tuningowany Sky-Watcher 120/1000 z nasadką bino Max Bright BP i Astrokrak "Pronto" 66/400, lornetki: BPC Tento 20×60 na "żurawiu", Vivitar 10×50 i BPC2 Tento 7×50
Odpowiedz
obecny!
Odpowiedz
Ja na forum bywam codziennie, wątek o Sondzie przeglądam jak się tylko coś nowego pojawi.
Teleskop TAŁ1 - Mizar, lornetka Tento 10x50, Nikon 7x50.
Odpowiedz
cześć, byłam, czytałam i słowo napisałam. Pozdrowienia Wink
Odpowiedz
Obserwuję forum od dawna. Dawno także próbowałem się tu zarejestrować ale do dziś mi się to nie udawało. Obejrzałem wszystkie "internetowe" odcinki Sondy (rzecz jasna - część z nich nie po raz pierwszy), także dostępne dodatki i nadal nie mam dosyć.

Ponieważ jako nowy forumowicz nie mam możliwości założenia nowego wątku - spróbuję w tym wątku zadać pytanie:

czy pamięta ktoś re-emisję Sondy, po której ktoś wygłaszał niejako sprostowanie-komentarz do danego odcinka?

Ja pamiętam, że takie coś było wiele lat temu w TVP ale absolutnie nic na ten temat nie znalazłem w Internecie. Czy ktoś posiada nagrane te komentarze ? Czy można do nich jakoś dotrzeć? Jeśli mamy na temat Sondy wiedzieć wszystko, to chyba nie można tego zignorować. Pozdrawiam wszystkich. Wink
Odpowiedz
Oczywiście, że zaglądam tutaj!!! Smile
Pewnie jak wszyscy czekam na nowe wątki i posty  :Smile
Czekam też na nowe odcinki, bo trochę ich jeszcze zostało w czeluściach archiwum TVP.

Odpowiedz
Witam
Zaglądam 2 - 3 razy w tygodniu ale się nie loguję. Próbowałem nawet coś napisać jako nowy użytkownik, ale odniosłem wrażenie że to forum jest mało przyjazne dla nowych użytkowników.Wszystkie moje wypowiedzi nie traktowane były poważnie, wręcz wyśmiane przeważnie przez " Maxbita ".
Więc sobie darowałem. A pomysł z podpisywaniem listy to już chyba przesada gadać żeby gadać, ale niech będzie.
pozdrawiam
Odpowiedz
Jestem tu "from time to time", trudno sprecyzować jak często, kiedyś częściej
Odpowiedz
Smile Zaglądam przeważnie raz na tydzień. Głównie tylko czytam.
Harrison Bergeron
Odpowiedz
Witam,

forum jest dodane do moich zakładek, odwiedzam je w miare regularnie. Priorytetem dla mnie (i pewnie dla 99% forumowiczów) jest sprawa udostępnienia archiwum TVP i SOND w nim zawartych, być może idą dobrcze czasy Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego powołał Insytut Audiowizualny, który ma w swoim statucie digitalizację m.in. archiwów radiowych i telewizyjnych, zgodzcie się ze mną, że SONDA jest Dobrem Narodowym.

Kolejna petycja tym razem do MKiDN ?

troszkę informacji:
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/powst...93942.html
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości