Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy kanal IRC #Astronautyka
Witajcie!

W weekend zostal zalozony na serwerze irc.efnet.pl nowy kanal #Astronautyka
Zapraszam wszystkich do dyskusji i odwiedzania kanalu. Byc moze stanie sie on w przyszlosci stalym miejscem wymiany opinii w srodowisku Smile

A poki co szukamy tematow na ciekawe dyskusje. Moze jakies pomysly?
Odpowiedz
Witam,
Jestem tu nowy (moje wytłumaczenie za odkop) i chciałem wejść na kanałe, ale coś tam pusto Tongue
Nawet kanał wyrejestrowany Tongue
Zmieniły się "namiary"?

Mam nadzieję, że to nie był oficjalny IRC Astro4u?

Pozdrawiam,
Przemek
www.poltegrup.edu.pl <- Forum fizyki teoretycznej, astronomii, etc. - SZUKAMY EKIPY
Odpowiedz
wezwany do odpowiedzi przez kanarkusa odpowiadam:
Ze wzgledu na brak zainteresowania tematem pomysl szybko upadl. Byc moze nie ma w ogole potrzeby na taki kanal IRC.
I oczywiscie nie byl to oficjalny kanal astro4u.
Jesli sa jacys zainteresowani to moze uda sie cos jednak w temacie zrobic i wykombinowac jakies cotygodniowe rozmowki, spotkania ze specjalistami i innymi ciekawymi ludzmi. Opcji jest duzo tylko trzeba rak i palcow do pracy Smile
Odpowiedz
No oczywiście, że są zainteresowani Smile
Zobacz sobie www.astro.orgs.pl
To IRC, którego tematem jest fizyka teoretyczna oraz wszystko z przedrostkiem astro Smile
Wchodzi kilka osób dziennie, trzeba rozwinąć Smile

BTW, szukam starej ekipy. Więc jeżeli to czytasz Dzeju69xp, virek365x, spir0, pepe72 i reszta - wbijajcie! Smile
www.poltegrup.edu.pl <- Forum fizyki teoretycznej, astronomii, etc. - SZUKAMY EKIPY
Odpowiedz
(12.10.09, 18:51)krzaczor93 link napisał(a): Wchodzi kilka osób dziennie, trzeba rozwinąć Smile

A jaki kierunek rozwoju byś widział? Smile Może dałoby się jakoś pomóc albo przynajmniej się zalogować, gdy byłoby jakieś ciekawsze zorganizowane wydarzenie?
Odpowiedz
IRC posiada też niewielkie forum, które jednak stoi puste.
Ogólnie całość widzę jako miejsce dywagacji dot. astronomii, astronautyki, astrofizyki i fizyki teoretycznej.
Forum poza tym miało by pełnić rolę swoistej księgi, w której zapisywane by były ów dywagacje, o ile sensowne Smile Dla potomnych  ;D

Co do ciekawszych wydarzeń to myślałem nad zorganizowaniem mini-konwentu na jakimś zlocie astonomicznym lub nad wypadem pod namioty ze sprzętem, jakby się grupa powiększyła Smile

Cytat:Może dałoby się jakoś pomóc albo przynajmniej się zalogować[...]
Zapraszam, każda osoba mile widziana  Wink
Odpowiedz
Jakies nowosci odnosnie tego systemu komunikacji? Ktos moze by chcial zorganizowac jakis czat na jakis temat albo z jakims ekspertem? Byloby fajnie...
Odpowiedz
Mogę spróbować kogoś zorganizować. Na jaki temat miało by być i czy może być po angielsku?
Odpowiedz
(10.11.09, 15:33)Maquis link napisał(a): Mogę spróbować kogoś zorganizować. Na jaki temat miało by być i czy może być po angielsku?

W zasadzie kazdy temat bylby fajny, gdyby znalazla sie osoba, ktora moze cos opowiedziec ciekawego.
Osobiscie nie widze problemow z jezykiem angielskim. Smile

Tak sobie mysle, ze fajnie by bylo zrobic czat z osoba, ktora brala udzial w jakims projekcie albo zajmowala sie planowaniem misji czy trenowaniem astronautow czy tez byla jedna z osob opracowujacych wyniki. Smile
Odpowiedz
Mogę spróbować załatwić inżyniera pracującego przy wahadłowcu, ale...

1. Nie wiem czy się uda.
2. Jak się uda to pewnie musiałoby być późno z powodu różnicy czasów.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości