Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UWOLNIĆ SONDĘ! Podpisz petycję online!!!
Pomimo dotychczasowych listów od pojedynczych osób (np. zmarłego niedawno red. Tomasza Pycia, współtwórcy programu) oraz organizacji (Stowarzyszenie Dziennikarzy Popularno-naukowych), TVP wciąż trzyma odcinki SONDY w swoim archiwum i nie chce udostępnić ich ani nawet sprzedawać na żadnym nośniku.

PETYCJA - UWOLNIć SONDę!
Podpisz petycję online!!!

AKCJA - UWOLNIć SONDę
Od maja zeszłego roku minęło już 8 miesięcy. Czy osobom zaangażowanym w akcję zbierania podpisów coś wiadomo o jej skutkach i dalszych działaniach? Co z sama petycją?

P.S. Otwieram wątek do dyskusji.
Co miesiąc nowy prezes w TVP, to nawet nie wiem, czy do czasu jakiego takiego ustabilizowania sytuacji jest sens cokolwiek wysyłać... ???
(12.01.10, 15:50)era77 link napisał(a): Co miesiąc nowy prezes w TVP
Poczekajmy aż przetrwa 3 miesiące. Wtedy można wysłać.
Dziwna sprawa z tą petycją. Minał juz ponad rok od jej utworzenia i... co? Pan Chrostowski "JCH" na forum już nie pisuje, w WiŻ nie pracuje i z petycją też nic nie robi.
Co zatem postanawiamy? I co w ogóle możemy?

Edit:
W tej chwili - jak widzę na stronie petycji - podpisało ją 1028 osób - wszyscy ZA.
Poczekajmy jeszcze, aż ustabilizuje się (po wyborach) sytuacja w TVP. Zobaczymy czy będzie z kim gadać...

--
Piotr
(10.07.10, 19:39)Piotr link napisał(a): Poczekajmy jeszcze, aż ustabilizuje się (po wyborach) sytuacja w TVP. Zobaczymy czy będzie z kim gadać...
Witam
Z kim gadać zapewne nie będzie. A czas nie działa na naszą korzyść.
Myślę że Tomek nie miał by nic przeciwko ujawnieniu paru szczegółów z naszych "rozmów"
W jednej z ostatnich moich "rozmów" z TP (Tomasz Pyć) Tomek mówił że kilka odcinków jest nieodwracalnie zniszczonych, mówię o archiwum TVP.
Skąd miał takie informacje nie wiem, nie zdążyłem się dowiedzieć.
Witaj artur00.

Piszesz o Tomaszu i "rozmowach" - napisz coś bliżej, co wiesz, jakiego typu to były "rozmowy".

Co do zniszczonych odcinków, to na pewno nie jest ich "kilka", prędzej duże kilkadziesiąt, a może nawet "set".

-------

Co do samej petycji - naprawdę pora już to kończyć, niech osoba odpowiedzialna za nią coś zrobi.
(21.08.10, 21:46)artur00 link napisał(a): Witam
Z kim gadać zapewne nie będzie. A czas nie działa na naszą korzyść.
Myślę że Tomek nie miał by nic przeciwko ujawnieniu paru szczegółów z naszych "rozmów"
W jednej z ostatnich moich "rozmów" z TP (Tomasz Pyć) Tomek mówił że kilka odcinków jest nieodwracalnie zniszczonych, mówię o archiwum TVP.
To by się zgadzało. Robiliśmy z Tomkiem Pyciem i Adamem S. "Telekomputer" i już wtedy Tomek stwierdził, że całego kompletu nie ma i nie będzie w oryginale ( Beta), bo ktoś "odzyskiwał" kasety, czyli czyścił kasety z archiwum. Tomek w swoim domowym archiwum miał VHS-owe kopie kilku zaginionych odcinków. Miał też nadzieję, że pasjonaci mają nagrania tych "zaginionych".
(21.08.10, 21:46)artur00 link napisał(a): Myślę że Tomek nie miał by nic przeciwko ujawnieniu paru szczegółów z naszych "rozmów"

(20.10.10, 20:04)Peterek link napisał(a): To by się zgadzało. Robiliśmy z Tomkiem Pyciem i Adamem S. "Telekomputer" i już wtedy Tomek stwierdził, że całego kompletu nie ma i nie będzie w oryginale ( Beta), bo ktoś "odzyskiwał" kasety, czyli czyścił kasety z archiwum. Tomek w swoim domowym archiwum miał VHS-owe kopie kilku zaginionych odcinków. Miał też nadzieję, że pasjonaci mają nagrania tych "zaginionych".

A my z "Tomkiem"... już wielokrotnie to omówiliśmy, wiemy skąd miał takie informacje, wiemy, że nie chodziło o "kilka odcinków", wiemy o odzyskiwaniu taśmy... itp. itd.

To wszystko jest na forum. I znacznie więcej...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości