Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Knowing - Zapowiedź
Już chyba wiem co miałeś na myśli wimmer. Mowa tu o kolejnym filmie Emmericha ("Pojutrze", "Dzień Niepodległości") o wdzięcznym tytule "2012"  :Smile Jak nie trudno się domyślać film ze względu na reżysera może obfitować w wiele efektów specjalnych. Ciekawie się zapowiada..
Premiera z tego co się orientuję to jakoś teraz za parę miesięcy.
Odpowiedz
O tym właśnie mówiłem Smile Świetny tytuł  ;D
SCT 5'' SLT GoTo, Sp-Wa 7,4; SWA58 9, LVW 13, SWAN 20, W70 25, Ultima 35, UHC-S, Moon & Skyglow i pełno kolorowych Smile ASTRO-ART.COM.PL
Odpowiedz
Odświeże wątek bo przed chwilą obejrzałem ten film Wink
Film ciekawy i warty obejrzenia.
Statki obcych świetnie i innowacyjno wyglądały. Tylko jedna rzecz mnie zastanawia. Otóż bardzo zacnie ze strony tych aniołowatych obcych że zabrali część dzieci przed zagładą, tylko dlaczego nie ostrzegli całej populacji, np 10 lat wcześniej, można by było jakieś przygotowania porobić, przecież pożary by w końcu wygasły i życie powoli mogło by wracać na planete. A tak te dzieci musiały znowu wszystko zaczynać od nowa, wynaleźć ogień, wojnę, bombę atomową Wink

Świetny motyw z tym super rozbłyskiem słonecznym, na myśl przychodzą mi gwiazdy typu UV Ceti, które generują takie super rozbłyski.
Fala uderzeniowa ogarniająca i paląca świat też bardzo mi się podobała, dobre było to że była szybka, więc ludzie nawet nie zdążyli pomyśleć że umierają.

Teraz też jestem ciekawy tego filmu 2012 Wink
Pozdrawiam Bogdan Kubiak Wink
Odpowiedz
Problem w tym, że pożary szybko wygasły, bo zwiało atmosferę i prawie całą wodę w przestrzeń... Ładnie to jest pokazane...
Odpowiedz
Wszystko ładnie wszytsko gra, tralalalala, film ok. ale mogli więcej wydoić z tego pomysłu, banalnie ukazana zagłada, nie zgodna z prawdą, nie sadzę by kiedyś w historii wydarzył się rozbłysk o tak wielkiej sile która doprowadziłaby do wyparowania atmosfery i oceanów... Może się czepiam, ale poszli na łatwiznę, jest milion innych możliwości poprowadzenia scenariusza po fatalnym rozbłysku, a tu co? ucięli w najciekawszym miejscu, robiąc totalną rozpierduchę... Na łatwiznę poszli...
Odpowiedz
(06.11.09, 18:05)cxb link napisał(a): dlaczego nie ostrzegli całej populacji, np 10 lat wcześniej, można by było jakieś przygotowania porobić, przecież pożary by w końcu wygasły i życie powoli mogło by wracać na planete. A tak te dzieci musiały znowu wszystko zaczynać od nowa, wynaleźć ogień, wojnę, bombę atomową Wink
własnie o to chodziło żeby potomkowie tych dzieci byli zmuszeni pójść inną drogą i nie odtworzyli naszej grzesznej cywilizacji tylko coś lepszego ;D

(...to oczywiście tylko w naiwnej rzeczywistości filmowej, bo naprawdę wyszedłby pewnie "Władca Much" Goldinga Wink)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości