Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Portret zbiorowy
Jak powszechnie wiadomo, wątki związane z Sondą pojawiała się w kilku filmach (Mniejsze niebo, Tajemnica starego ogrodu, 07 zgłoś się). 'Najnowszy' odcinek Sondy, czyli wizyta w Dolmedzie ( http://www.dolmed.pl/ ) pozwala zauważyć związek z filmem dosyć nieoczekiwanym, albowiem ni mniej ni więcej, ale z .... Panem Kleksem w Kosmosie Big Grin.

Mianowicie sala komputerów przeprowadzających wywiad medyczny (tak to się chyba nazywa) została wykorzystana w wyżej wspomnianym filmie jako wypożyczalnia statków kosmicznych Sióstr Cassate. Nawet brązowawa wykładzina się załapała do filmu. Także, gdyby Panowie K się nieco zasiedzieli to może by się obok Jana Himilsbacha załapali do tego wiekopomnego dzieła w koprodukcji polsko - czechosłowackiej ;-)
Moja szwagierka pracuje w sądzie, ale Kurka i Kamińskiego nie zna.
Odpowiedz
He he, aż z ciekawości oglądnę Kleksa... mam gdzieś na DVD Smile

--
Piotr
Odpowiedz
A ja może na VHS (oj... ale co, SONDY też mam na VHS Wink )

To ciekawe, sam może sprawdzę.
Odpowiedz
To jednak nie DVD a tylko VCD. Ale jakby kto chciał rzucić okiem to wspomniany fragment jest na ftp (w katalogu "filmiki"). Smile

--
Piotr
Odpowiedz
A zerknę chętnie. Smile
Odpowiedz
No i zerknąłem - faktycznie to ta sala, te komputery i... ta wykładzina Wink
Gwoli ścisłosci - tom ash pisze o "najnowszym odcinku", chodzi oczywiście o odcinek "Portret zbiorowy" - czyli taki jak temat wątku. Na początku mi to umknęło uwadze i nie wiedziałem o jaki odcinek chodzi...  :o
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości