Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polska szkico-domena
Brawo,brawo,brawo,świetna inicjatywa,już dodałem stronke do ulubionych.Pozdrawiam.
Synta 12"
Odpowiedz
Wreszcie! Dostałem 'swój' dzień w szkicu! Teraz to dopiero się Wam ode mnie dostanie! Niech no ja tylko znajdę teleskop. I dobrą pogodę... Tongue
Odpowiedz
(12.03.09, 23:12)kanarkusmaximus link napisał(a): Wreszcie! Dostałem 'swój' dzień w szkicu! Teraz to dopiero się Wam ode mnie dostanie! Niech no ja tylko znajdę teleskop. I dobrą pogodę... Tongue
Normalnie... aż nie posiadam się z niecierpliwości  8)
SCT 5'' SLT GoTo, Sp-Wa 7,4; SWA58 9, LVW 13, SWAN 20, W70 25, Ultima 35, UHC-S, Moon & Skyglow i pełno kolorowych Smile ASTRO-ART.COM.PL
Odpowiedz
Witajcie, chciałbym was poinformować że Portal Astroszkic.pl przestał istnieć.
Jak pisałem postanowiłem zastosować  półroczny okres próbny by zbadać czy portal będzie sie cieszyć zainteresowaniem. Niestety w ciągu prawie 4 miesięcy otrzymałem tylko jeden szkic. Dlatego postanowiłem nie przedłużać dalej umowy z firmą hostingową.
Co do waszych danych i prac ...które były za Waszą zgodą umieszczone seriwsie zostaną skasowane wraz  portalem, już teraz nie są dostępne online, bo upłynął okres ważności serwisu.
Dziękuję wam zarówno za aktywne jak i bierne uczestnictwo w serwisie Astroszkic.pl.
Myślę, że to nie ostatnia taka moja inicjatywa.
Pozdrawiam Robert!
ps. Jeśli macie podlinkowaną tą stronę, proszę usuńcie ten link z waszych stron!
Odpowiedz
Ech Robercie - dlaczego? Wystarczało się co jakiś czas przypominać i pisać, że potrzeba nowych szkiców! Sad
Odpowiedz
Trudno, decyzja podjęta!
Odpowiedz
Myślę, że to raczej skutek małego zaangażowania szkicowników niż Roberta Sad
Odpowiedz
Szkoda, sam nie szkicuję ale lubiłem tam zaglądać  Sad
Odpowiedz
Robert są jeszcze darmowe domeny gdzie można założyć szkico-stronę i nie potrzeba nic inwestować, może tylko swój czas. Trochę może tutaj wina tego, że wystartowałeś w letnim terminie, gdzie są niestety gorsze warunki na szkicowanie. Myślę tu o jasnych nocach i odpoczynku wakacyjnym. Życzę jednak wiele zapału i spróbowania jeszcze raz.
Tadek
Takos- Synta 200 x 1000.   Mieszkam i obserwuję N.52,817 i E.16,833[Obrazek: b9464986055e233cm.jpg]
Odpowiedz
(13.09.09, 21:40)tafig link napisał(a): Robert są jeszcze darmowe domeny gdzie można założyć szkico-stronę i nie potrzeba nic inwestować, może tylko swój czas. Trochę może tutaj wina tego, że wystartowałeś w letnim terminie, gdzie są niestety gorsze warunki na szkicowanie. Myślę tu o jasnych nocach i odpoczynku wakacyjnym. Życzę jednak wiele zapału i spróbowania jeszcze raz.
Tadek

Tadek - 6 zacnych ludzi przyparło mnie normalnie do muru Wink stwierdzeniem, że stronę warto utrzymać  i dlatego wyłożą kasę na następne 12 miesięcy hostingu - co się właśnie dzieje - więc jak to się mówi płyniemy dalej Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości