Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polska szkico-domena
Zgodnie z Waszymi sugestiami zarejestrowałem domenę astroszkic.pl w której zamierzam zamieszczać Wasze szkice astronomiczne.

Generalnie w abonamencie mam 6 GB miejsca na serwerze oraz 500 GB transferu rocznego.
Zamierzam wykupić płatny hosting na razie na pół roku.

Będzie to codzienna aktualizacja z moimi i waszymi komentarzami do szkiców, opisem, sugestiami co do sposobu obserwacji, ogólnie będę umieszczać jeden lub kilka tematycznych - nadesłanych polskich szkiców codziennie. A baza tych szkiców będzie stale do wglądu.

Domena nosi nazwę http://www.astroszkic.pl zgodnie z waszymi sugestiami, prosto i zrozumiale.
Jeśli chcecie bym opublikował wasze szkice wysyłajcie na maila podanego w serwisie.
Proszę nie zarzucajcie mnie wielką ilością szkiców, z każdego dnia będę wybierał jeden może więcej i publikował oraz opisywał.
na stronie głównej nie będziemy komentować. Równolegle szkic pojawiać się będzie w dziale archiwum gdzie komentujemy i blogujemy.
Wybaczcie cały ten serwis jest jeszcze prymitywny jak i moja wiedza WebMastera, nie ma np. wyszukiwarki w serwisie, nie ma szkiców podzielonych na kategorie. Ale obiecuje to zmienić. Od czegoś trzeba zacząć
Więc START!
Czekam na wasze szkice.
Odpowiedz
Niestety u mnie:

"Address Not Found"  :-\
SCT 5'' SLT GoTo, Sp-Wa 7,4; SWA58 9, LVW 13, SWAN 20, W70 25, Ultima 35, UHC-S, Moon & Skyglow i pełno kolorowych Smile ASTRO-ART.COM.PL
Odpowiedz
Sorka...już wiem co jest grane, ja zmodyfikowałem jeden plik w win32, dzięki tej modyfikacji widzę treść strony, niestety to jakaś blokada na czas kiedy wpłyną pieniądze mojego przelewu do administratora domeny.  Sposób modyfikacji przedyktował mi pracownik firmy hostingowej przez telefon.
Stronę pod tym adresem zarejestrowałem dopiero wczoraj.
Poczekajcie kilka dni, kasa poszła.  Wink
Odpowiedz
Świetny pomysł!

Ignisdei, bardzo mi się ten pomysł podoba!

Wyślę w najmniej spodziewanym momencie któryś z moich szkiców. Może będę mieć szansę na stronę któregoś dnia?? Smile
Odpowiedz
Serwer aktywny, "kreskarze" do dzieła. Ślijcie mi szkice na ignisdei@wp.pl
Sorka za prymitywizm strony, ale się zmieni...obiecuje.  Wink
Odpowiedz
(12.03.09, 10:31)ignisdei link napisał(a): Serwer aktywny, panowie kreskarze do dzieła. Ślijcie mi szkice na ignisdei@wp.pl
Sorka za prymitywizm strony, ale się zmieni...obiecuje.  :wink:

Eeee tam - nie jest tak źle! Smile
Odpowiedz
Klikanie na szkic daje taki wynik:

Time Out
The application has been idle for 20 minutes.
For security reasons, a session will be ended when no new data is entered.
Odpowiedz
Wiem Marcin, w domu odpalę edytor i się zrobi.  Sorka za niedoróby.
Odpowiedz
Przyznam szczerze, że spodziewałem się skromniejszego "wystroju", a ten jest całkiem fajny.
Mam dylemat Robert: Przysłać Ci na raz wszystkie moje szkice? (bo troszke się uzbierało Wink Bo chyba nie ma sensu wysyłac po jednym. A może w kilku mailach po kilka sztuk?
No i liczę na wspólną mini-promocję Smile Mogę dodać astroszkic.pl do działu "linki" na mojej stronie oraz umieścić na głównej stronie news na temat Twojego portalu. Co myślisz?
pozdrawiam
SCT 5'' SLT GoTo, Sp-Wa 7,4; SWA58 9, LVW 13, SWAN 20, W70 25, Ultima 35, UHC-S, Moon & Skyglow i pełno kolorowych Smile ASTRO-ART.COM.PL
Odpowiedz
Jest jeszcze trochę problemów, choćby znikające powiększenia lub to, że serwer nie radzi sobie z dużym oblężeniem, kurcze dziś było ponad 130 wejść (tzn 130 IP) nie liczę już ich wielokrotności.
Olo dawaj po jednym szkicu . Na jutro już zdjęcia mam, są super gość ma naprawdę talent.  Aktualizacja jutro wieczorem. A dzisiejszy Saturn Kanarka wygląda bajerancko.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości