Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cienki Bolek z Wrocka (28.01.09)
Cześć
Oto Cienki Bolek z Wrocka...
Właściwie to lubię Księżyc, więc nie powinienem go tak brzydko nazywać...
A więc: Młody Księżyc nad Wrocławiem.
Szkic z wczoraj, około godziny 16:40, przedwieczorne, nadal szaro-błękitne niebo.

[Obrazek: moonday.jpg]

SCT 5'' + LVW 13mm, moon & skyglow
Białe pastele na błękitnym papierze.

pozdrawiam

P.S: Podczas mojego małego wykładu na zlocie pokazywałem ten rodzaj kartki i pewnie pamiętacie jak mówiłem, że mam zamiar narysować Księżyc jeszcze za dnia. Długo nie trzeba było czekać Wink
SCT 5'' SLT GoTo, Sp-Wa 7,4; SWA58 9, LVW 13, SWAN 20, W70 25, Ultima 35, UHC-S, Moon & Skyglow i pełno kolorowych Smile ASTRO-ART.COM.PL
Odpowiedz
Niesamowite! Wspaniałe! Po rączkach powinniśmy całować!
Odpowiedz
oj, rewelka Smile

no to zaraz pewnie będzie znow ASOD Smile
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Odpowiedz
Dziękuję koledzy!
Wysłałem na ASOD. Pozostaje tylko zaglądać tam, czy "wyemitują" Smile
pozdrawiam
SCT 5'' SLT GoTo, Sp-Wa 7,4; SWA58 9, LVW 13, SWAN 20, W70 25, Ultima 35, UHC-S, Moon & Skyglow i pełno kolorowych Smile ASTRO-ART.COM.PL
Odpowiedz
Wimmer - szacunek Smile
Chyba zamówię u Ciebie szkic Wink
Odpowiedz
a przy okazji Wimmer słuchał oryginalnej wersji tutaj cienki bolek
Take a look to the sky just before You die...it's the last time he willl... ...zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy- z knajpy- gondolą... 10x50, 20x70, SW200/1200DobsGoTo, siakieś śkiełki, nasadzacz dwugałkowy CZJ
Odpowiedz
Ale bajeczne.. tego jeszcze nie było!  ;D
To ja poproszę o jeszcze!  Smile
Odpowiedz
Dziękuję bardzo!
Oczywiście, nie spocznę Smile
pozdrawiam
Odpowiedz
Poprostu bomba, nowe (dzienne) spojrzenie na świat astro-szkicu  Big Grin
Gratulacje Wimmer  8)
Synta 10 '', Orion 80ED / SVP +LVW22, LVW13,LVW8 + WO SWAN 33, Orto University 5  , filtr polaryzacyjny Celestron, UHC-Lumicon Newton 76, lornetka 9x50
Odpowiedz
A ja już mam szkic Wimmera, i to z dedykacją Smile

Ja to się umiem wstrzelić, co nie ?? Tongue
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości