Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film S-F 2009, czy będzie hit ?
Naprawdę świetnie zapowieada się film 2012, świetny trailer: http://www.youtube.com/watch?v=Hz86TsGx3fc

Może być hardcorowo, widoki w trailerze są świetne Wink
Pozdrawiam Bogdan Kubiak Wink
Odpowiedz
(06.11.09, 18:23)cxb link napisał(a): Naprawdę świetnie zapowieada się film 2012, świetny trailer: http://www.youtube.com/watch?v=Hz86TsGx3fc

Może być hardcorowo, widoki w trailerze są świetne Wink

Szkoda tylko, że w trailerze pojawia się stwierdzenie, że Majowie są najstarszą cywilizacją  :Smile
Jak dla mnie kolejny amerykański syf.

Idzie koniec świata, ludzie wariują. Obowiązkowo musi być rodzinka starająca się ocalić i jakiś dupek/politycy, którzy wszystko trzymają w tajemnicy. I w tle amerykańska flaga Smile Aha, i obowiązkowo niszczenie amerykańskich symboli - jakiś Biały Dom albo Pentagon albo budynek Kongresu Wink Albo od razu wszystko na raz.

Zieeeef Wink

Spodziewam się nonsensu na poziome "Day After Tomorrow" i błogiego snu w 45 minucie filmu Wink

No, ale pewnie niektórym się spodoba, w końcu gusta są różne Wink
Odpowiedz
(05.11.09, 13:49)Maquis link napisał(a): Nie transportował energii tylko bloki zawierające Hel-3, mające dopiero posłużyć do 'wyprodukowania' takowej - tak gwoli ścisłości.
Dokładnie Wink trochę zbyt prostacko to ująłem Big Grin
.Smile SW MAK127/1500, eq3 soligor , MT800 i takie tam..moze kiedys hEQ5
Odpowiedz
(05.11.09, 16:43)wimmer link napisał(a): Marcin, dzięki!

Z innej beczki: Dziś wieczorem dokończę film-animację w świecie pst-nuklearnym: "9". Wczoraj zacząłem, i jestem pod wrażeniem.
Wieczorem założę temat i opisze moje odczucia, to może podyskutujemy.
pozdrawiam
"9" Oglądałem. Trochę "wyluzowana" wizja ale całkiem fajna.
Odpowiedz
Panowie i panie , mysle ze za chwil pare mozna spokojnie zrobić małe głosowanie na temat najlepszego filmu br Smile
EOS 350D  18-55mm ,Jupiter 21M 4/200. I takie tam
Odpowiedz
Poczekajmy do grudnia Wink Jest jeszcze np. "Pandorum"
Odpowiedz
(07.11.09, 22:12)Crovv link napisał(a): Panowie i panie , mysle ze za chwil pare mozna spokojnie zrobić małe głosowanie na temat najlepszego filmu br Smile
No to District9 i Moon idą do szafy. Kompletne rozczarowanie. W District9 autorzy chyba stracili wątek pierwotny w trakcie realizacji, bo początek jest obiecujący, a Moon... No cóż, może się czepiam, ale nie znoszę dźwięków w kosmosie, film co prawda nie efekciarski, ale same efekty trochę nie z epoki. No i fabuła jakby za bardzo przewidywalna. Od dawna nie widziałem nic tak dobrego jak Gattaca i chyba długo jeszcze nie zobaczę.
Odpowiedz
(10.11.09, 13:06)popmart link napisał(a): a Moon... No cóż, może się czepiam, ale nie znoszę dźwięków w kosmosie, film co prawda nie efekciarski, ale same efekty trochę nie z epoki. No i fabuła jakby za bardzo przewidywalna. Od dawna nie widziałem nic tak dobrego jak Gattaca i chyba długo jeszcze nie zobaczę.
Chyba sobie jaja robisz lub sam nie wiesz co mówisz..
Odpowiedz
Kurczę, ja właśnie skończyłem oglądać Moon i jestem naprawdę w ciężkim szoku, chyba jeden z lepszych filmów, jakie oglądałem w tym roku, a z S-F to już na pewno. Może za bardzo nie znam się na S-F albo jestem jakimś idiotą, bo jak dla mnie to fabuła w ogóle nie była przewidywalna, a jakieś drobne nieścisłości jak dźwięk w próżni i trochę pogmerana grawitacja na Księżycu mi osobiście nie przeszkadza, ja ze swojej strony gorąco film polecam Smile.

Ja się szczerze mówiąc spodziewałem, że on znajdzie na tym Łysym jakieś duchy, albo innych ludzi, albo insze potwory, a tu niespodzianka Wink.
Synta Sky-Watcher Dobson 8", SPL 25mm i 10mm, Vixen NLV 6mm, Celestron Omni 32mm, Barlow Vixen T 2x, Filtr Baader UHC-S, Filtr polaryzacyjny Celestrona, filtry planetarne.
Odpowiedz
(12.11.09, 00:43)Tomoesopo link napisał(a): Ja się szczerze mówiąc spodziewałem, że on znajdzie na tym Łysym jakieś duchy, albo innych ludzi, albo insze potwory, a tu niespodzianka Wink.
Z początku też miałem takie wrażenie. A co do przewidywalności to uwierz popmart że jest taka jaka być powinna.. Co do grawitacji to nie wiem czego się czepiacie. Przecież podskakiwał w drodze do pojazdu a sam pojazd.. miał dosyć duże koła może ze specjalnym dociążeniem??
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości