Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film S-F 2009, czy będzie hit ?
Jutro robię sobie z nim seans Wink "Surogaci" pewno też pójdą pod lupę.
.Smile SW MAK127/1500, eq3 soligor , MT800 i takie tam..moze kiedys hEQ5
Odpowiedz
Ten film będzie w kinach?
Odpowiedz
Nie widzialem nigdzie by to mialo sie pokazać ...
Więc wątpię
EOS 350D  18-55mm ,Jupiter 21M 4/200. I takie tam
Odpowiedz
Moon.
Najlepszy jaki w tym roku oglądałem. Aktywnie gra w nim tylko dwóch aktorów i jeden podkłada głos robota. Minimalizm w efektach i bardzo dobrze (tylko to co potrzebne).
KLIMAT KLIMAT KLIMAT! Muzyka tylko to potwierdza (Clint Mansell tworzył m. in. do "Requiem dla snu" i "Źródło")
Jedno mnie zastanowiło. Jak człowiek mógłby przetrwać lot kapsułą przeznaczoną do transportu pojemników z energią, skoro nie była ona wcale do tego dostosowana.
Poza tym nie mam zastrzeżeń. Daje 8/10
Odpowiedz
OSD z samego filmu mecze od samego początku Smile
W sumie mam juz od momentu zobaczenia trailera Smile

Puki co ja czekam na 2012 , chyba wychodzi jakos teraz i myśle ze po tym filmie bedzie mozna juz zrobic glosowanie na najlepszy film roku Smile  i najwieksza klape Smile
EOS 350D  18-55mm ,Jupiter 21M 4/200. I takie tam
Odpowiedz
(05.11.09, 07:55)Crovv link napisał(a): Puki co ja czekam na 2012 , chyba wychodzi jakos teraz i myśle ze po tym filmie bedzie mozna juz zrobic glosowanie na najlepszy film roku Smile  i najwieksza klape Smile

11-go listopada wchodzi bodajże. Pójdę przynajmniej dla efektów specjalnych na wielkim ekranie  ;D

(05.11.09, 00:18)mArP link napisał(a): Jedno mnie zastanowiło. Jak człowiek mógłby przetrwać lot kapsułą przeznaczoną do transportu pojemników z energią, skoro nie była ona wcale do tego dostosowana.
Poza tym nie mam zastrzeżeń. Daje 8/10

Hyhy.. skojarzyło mi się to z filmem o pierwszej podróży na Marsa (po wcześniejszej automatycznej akcji polegającej na założeniu plantacji glonów, które wytwarzały tlen) i jednej z końcowych akcji kiedy to Val Killmer mieści się do małego pojemnika na próbki, które miały wrócic na Ziemię. Na pulpicie sterowniczym sondy charakterystyczny misiek pokazywał smutne/wesołe minki  i nawijał coś po rosyjsku  Tongue Oczwyiście marsonauta dał radę przeciążeniom i wkróte pojawił się na orbicie skąd zgarnęła go Carrie Moss  Wink
Odpowiedz
(05.11.09, 07:55)Crovv link napisał(a): OSD z samego filmu mecze od samego początku Smile
W sumie mam juz od momentu zobaczenia trailera Smile
A wysłałbyś może jakiś pakunek na maila? Albo pozwoliłbyś ściągnąć z jakiegoś serwerka Soundtrack z "Moon"?

Bo Clinta Mansella to ja lubię i szanuję, od kiedy codziennie słucham muzyki ze "Źródła".
SCT 5'' SLT GoTo, Sp-Wa 7,4; SWA58 9, LVW 13, SWAN 20, W70 25, Ultima 35, UHC-S, Moon & Skyglow i pełno kolorowych Smile ASTRO-ART.COM.PL
Odpowiedz
Wstępnie masz tutaj dwa kawałki http://mp3.teledyski.info/index.html?tex...lej=Szukaj
Poza tym sam przyłączam się do prośby wimmera Wink
Odpowiedz
Nie transportował energii tylko bloki zawierające Hel-3, mające dopiero posłużyć do 'wyprodukowania' takowej - tak gwoli ścisłości.
Odpowiedz
Marcin, dzięki!

Z innej beczki: Dziś wieczorem dokończę film-animację w świecie pst-nuklearnym: "9". Wczoraj zacząłem, i jestem pod wrażeniem.
Wieczorem założę temat i opisze moje odczucia, to może podyskutujemy.
pozdrawiam
SCT 5'' SLT GoTo, Sp-Wa 7,4; SWA58 9, LVW 13, SWAN 20, W70 25, Ultima 35, UHC-S, Moon & Skyglow i pełno kolorowych Smile ASTRO-ART.COM.PL
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości