Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film S-F 2009, czy będzie hit ?
Matias - a oglądałeś oryginał?
Odpowiedz
(18.01.09, 01:10)Maquis link napisał(a): Matias - a oglądałeś oryginał?

I tu jest "film pogrzebany" - właśnie nie..  :-\
Domyślam się, że różnica kolosalna..
Odpowiedz
(18.01.09, 01:28)Matias link napisał(a): I tu jest "film pogrzebany" - właśnie nie..  :-\
Domyślam się, że różnica kolosalna..

To zobacz Wink
Po porównaniu wychodzi przykład degeneracji Hollywood ;P
Odpowiedz
ładnie podsumowałeś kołków z HollyŁóóda
prawda najszczersza
zafundowałem sobie obejrzenie pierwowzoru z 1951 lub 3 (zawsze mylę daty tego filmu i Zakazanej planety)
porażka totalna remake'u
odniosłem wrażenie że film jest tylko po to żeby wsadzić Keanu w garnitur agenta z Matrixa
i nic więcej
jest początek i jest koniec
ale środek kompletnie nie przekonuje do zmiany decyzji co zrobić z Ziemią ...
hmmmmm...
Odpowiedz
co więcej (UWAGA SPOILER):  Ziemia się nawet nie zatrzymała Smile
słabizna, cienizna, amatorszczyzna. Pomijam nieścisłości (dla tego filmu to słowo to pochlebstwo) naukowe, ale nielogiczność i głupota bohaterów aż razi. Czasem ma się wrażenie że wszyscy mają rozdwojenie, a nawet roztrojenie jaźni... Jakimś tam plusem jest John Cleese...
Take a look to the sky just before You die...it's the last time he willl... ...zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy- z knajpy- gondolą... 10x50, 20x70, SW200/1200DobsGoTo, siakieś śkiełki, nasadzacz dwugałkowy CZJ
Odpowiedz
Hmm czasami mam wrażenie, że do robienia filmów zabierają się ludzie którzy za pomocą efektów specjalnych chcą przyciągnąć ludzi do kina i zrobić dużą kasę (pewnie nie odkryłem nic nowego  ;D)
Ciekaw jestem jakby wyglądały takie filmy z lat 50-60tych gdyby im dać współczesną technologię filmową  Smile
Odpowiedz
Gregohr, Ziemia się nie zatrzymała, bo tu nie chodziło o fizyczne zatrzymanie się planety, ale zatrzymanie się na niej życia Smile
SCT 5'' SLT GoTo, Sp-Wa 7,4; SWA58 9, LVW 13, SWAN 20, W70 25, Ultima 35, UHC-S, Moon & Skyglow i pełno kolorowych Smile ASTRO-ART.COM.PL
Odpowiedz
z tej kategorii znajdzie się również coś dla najmłodszych
Space Buddies  (Gwiezdny zaprzęg)
na http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=37441 mamy recenzje filmu Smile
Odpowiedz
Dzisiaj wchodzi do kin film Zapowiedź (Knowing) z N. Cagem.

[Obrazek: traile.jpg]

Jak ktuś wie co to za cudo (no i widział już na dużym ekranie) to prosiłbym o jakąś krótką recenzję, czy warto iść.. bo stoję przed opcją pójścia właśnie jutro.. i nie chce mi się wywalać pieniędzy w błoto jak np na ten "Dzień w którym Ziemia..."  Tongue
Odpowiedz
Prawdopodobnie o 22:00 będę na tym filmie.
Gdy wrócę napiszę krótką recenzję Smile
Niech noc będzie z Wami!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości