Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie Towarzystwo Astronautyczne
W Sondzie pracują osoby ze Studenckiego Koła Astronautycznego - blisko zaprzyjaźnionego z PTA (można powiedzieć że staramy się studentów przejmowac do nas, gdy kończą etap uczelni)
-- Michał Moroz <a href="http://www.kosmonauta.net">Portal astronautyczny kosmonauta.net</a>
Odpowiedz
Ludzi z takimi pomysłami warto werbować w szeregi PTA. Do dziś pamiętam rozmowy z niektórymi członkami PTA w ramach obchodów 50 lecia Ery Kosmicznej w Warszawie w październiku 2007 roku. Ciebie też pamiętam  Big Grin
Ciekawe kiedy będzie okazja do następnego takiego spotkania fanów i pracowników polskiego astro oraz kosmonautów jednocześnie? Może z okazji 50lecia lotu Gagarina i Columbii?
Odpowiedz
Już odpowiadam:

Dogonić Kosmos IV - 16-19.VII Jasło i okolice Smile
-- Michał Moroz <a href="http://www.kosmonauta.net">Portal astronautyczny kosmonauta.net</a>
Odpowiedz
Smile ja dodam tylko, ze tez zdecydowanie zanizam srednia wieku w PTA Smile
Nie ma sie co bac, nalezy wstepowac i dzialac Big Grin
Odpowiedz
mi wstyd sie przyznac, ale od 2 lat chyba "wysylam" formularz zgloszeniowy, Michal podsylal mi go juz chyba ze 3 razy Wink
Maciej Weiss ---
Odpowiedz
To ja mysle, ze to jest doskonala okazja, zeby to zrobic. Chocby za chwile Wink
Formularz zgloszeniowy jest do pobrania na stronie PTA w dziale "do pobrania" Big Grin
Odpowiedz
(08.06.09, 08:23)station55 link napisał(a): mi wstyd sie przyznac, ale od 2 lat chyba "wysylam" formularz zgloszeniowy, Michal podsylal mi go juz chyba ze 3 razy Wink

No to czas najwyższy się zgłosić Smile
Odpowiedz
(08.06.09, 19:40)Maquis link napisał(a): No to czas najwyższy się zgłosić Smile

No właśnie też od pół roku go wysyłam.. ale na pewno mi się uda niedługo  Wink
Odpowiedz
A moze by kazdy czlonek PTA wrzucil sobie linka do strony Towarzystwa w podpisie, coby promowac ta zacna organizacje?
Co Wy na to? Smile
Odpowiedz
ok, ja dodałem Smile
Maciej Weiss ---
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości