Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Star Trek
Crovv - DS9 to chyba moja ulubiona wersja Star Trek. Cały problem polega na tym, że wpierw trzeba przeżyć dwa pierwsze sezony. Potem serial się rozkręca do naprawdę niezłego poziomu. Sporo smaczków 'politycznych'. No i kapitan moim zdaniem najlepszy z wszystkich serii.

The Next Generation natomiast został zrobiony w zupełnie innej konwencji - tam akcja jest tłem do dyskusji naukowych i moralnych. To zupełnie inny cel niż obecne współcześnie, proste szczelanie się po pyskach bez żadnego sensu.

Rzeczywiście w Polsce panuje posucha sci-fi. Stacje dają jakiś syf nie warty poświęcenia 5 minut.

Nie sądzę, żeby temat ST kiedykolwiek się wyczerpał - za jakiś czas pewnie doczekamy się kolejnej odsłony. To tylko kwestia czasu.
Odpowiedz
dla zainteresowanych i nudzących się dzisiaj w domu ,
Mamy premierę ST Smile

Relacje zdam dziś w nocy lub jutro Smile

Pozdr
EOS 350D  18-55mm ,Jupiter 21M 4/200. I takie tam
Odpowiedz
Zwiastun to nawet i fajnie wygląda. Ponoć Romulanie coś tam atakują i zagrożenie dla całej Galaktyki jest. Może być ciekawie Wink
Pozdrawiam Bogdan Kubiak Wink
Odpowiedz
Film swietny , nawet mojej Żonie !  ;D  sie spodobał .
Dobra fabuła , troche akcji .
Wszystko na dużym ekranie wygląda niesamowicie .
Enterprise eh piekny Smile teleportacja z wiekszym budżetem wyglada troszke inaczej Smile
Zbytnio nie ma co pisać co sie dzieje w filmie gdyż moze to zepsuć efekt jesli ktos bedzie chciał zobaczyc .

Czy warto ? Myślę ze tak Smile ja sie dobrze bawilem , statki , lasery , torpedy Smile
Eh i tak można bez konca , jednak duży ekran to nie te pare cali ktore mamy w domu Smile

Pozdr

ps
No cos tam mieszaja romulanie  :-X
Odpowiedz
Warto isc. Kobietom tez sie podobal. Szybka akcja, nie nudzimy sie, sporo niezlego humoru.
Polecam Smile
Odpowiedz
Byłem, widziałem i mam podobne odczucia jak Crovv i exec...warto było zobaczyć Smile
Polski portal o tematyce astronautycznej: http://kosmonauta.net Zdjęcia z MER-ów: http://www.exploratorium.edu/mars/raw_data.html Sprawdź SOL: http://www.greuti.ch/oppy/html/filenames_ltst.htm
Odpowiedz
Udało mi się też ostatnio go obejrzeć, naprawdę wymiata  Wink
Gdy w poprzednich bitwy kosmiczne to były jakieś niemrawe pojedyncze strzały, teraz konkretne kanonady z dział, aż miło popatrzeć. Bitwy kosmiczne przynajmniej na poziomie Star Wars Wink
Pozdrawiam Bogdan Kubiak Wink
Odpowiedz
Ach dawno tutaj nie zaglądałem Smile

Ano wlasnie bity ciekawe, film mial nawet ciekawy wątek .
I musze przyznac że bitwy w koncu wygladaja jak wyglądać maja.

Fakt ze na teleportacje mieli wiecej kasy i grafikow i wyglada to juz zupelnie inaczej Smile
A no i lot w WORP Tongue
Mieliśmy tu okacje zobaczyć fantastycznie zrobiony i pelen szczegółów statek enterprise Smile

Za czasów serialu wyglądal biednie , tu fazery , torpedy .
Wszystko w końcu wyglądało jak wyglądać miało .
Mostek bliski oryginału, fakt teraz wiemy że przyszłość to troche innne ekrany Smile sluchaweczki i komunikatory.
Wydaje mi sie ze trzymać sie mocno pierwowzoru było by raczej nierozważnym posunięciem Smile

Mostek wyglądał rewelacyjnie ale pozostałe poklady juz nie aż tak pięknie Smile i tak miało być.
Jakoś nie pamietam by tu pokazywali kajuty załogi na statku, co w poprzednich było dosyć częste.
Niby mniej , a jednak wiecej Smile

Puki co , pogłoski są takie ze powstanie 12 część , co mnie oczywiscie cieszy Smile
Kolejne , podobno ludzie znow sa gotowi na powrót ST (ludzie tzn Amerykanie Tongue ).
Więc możliwe że w najbliższym czasie mozemy się spodziewać jakiegos nowego serialu
pod znakiem ST .
Sam mam taka cichą nadzieje ,  puki co w USA sciaga sie wszystkie ciekawe seriale Syfy (hyhSmile) .
Pozostaja jakieś gnioty i opery mydlane .

Pozdr
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości