Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sonda na Rapidshare
(02.03.09, 13:24)mobor link napisał(a): (...) Mod elektrody /jankolo o ile pamiętam/ szaleje i wlepia ostrzezenia (...)

Pozwolę sobie na mały offtop - moderatorzy na wielu forach (w tym na elce w szczególnosci) pomylili się kto jest dla kogo i nie rozumieją chyba swojej roli na forum. Pouczają innych w najprzeróżniejszych kwestiach, w sposób autorytarny i nieznoszący dyskusji, bo jak nie to "ostrzeżenie" albo i ban. Czują się nieomylni i głoszą swe myśli jak prawdy objawione.
Odpowiedz
(03.03.09, 20:50)Radek68 link napisał(a): Pozwolę sobie na mały offtop - moderatorzy
...
Czują się nieomylni i głoszą swe myśli jak prawdy objawione.

Nowi użutkownicy, nowi internauci w ogóle nie wiedzą co to są niusy. Nawet internauci z kilkuletnim stażem często nie wiedzą, że jest coś takiego jak usenet, który jest usługą starszą od www.
Fora www będące w zasadzie kopią usenetu mają (jak dla mnie) tylko dwie zalety:
1) są graficzne i kolorowe,
2) dość łatwo zakładać nowe fora.
Do ewidentnych wad zaliczyłbym: kłopotliwą edycję posta, kasowanka postów, brak filtrowania.
Co by nie było tak zupełnie off-topic, na tym forum chyba wszyscy znają usenetową grupę dyskusyjną pl.sci.kosmos (?)
Pozdrawiam!
Harrison Bergeron
Odpowiedz
apropos elki

swego czasu dość aktywnie udzielałem sie elektrodzie - chetnie pomagałem i służłem pomocą.
Tak było do czasu gdy dostałem ostrzeżenie za to że napisałem "UWALONY" zamiast "uszkodzony". Od tego czasu jestem w zasadzie tylko czytelnikiem
Pytanie- kto na tym traci ?
Odpowiedz
Jak offtop to na całego - a co! w końcu wasz "mherator" (kto tak pisze - wiecie? - na tym forum!) go zaczął Wink

mobor - zgadza się. Chcesz pomóc, angażujesz swój czas, wiedzę i energię, a jakiś idio... (moderator) mysli, że wie lepiej. Wiadomo kto traci.
Tu, na Forum asrto4u, a w szczególności w dziale SONDA, gdzie miedzy innymi ja odpowiadam za to, takich moderatorów nie ma! Smile
Odpowiedz
właśnie ogłosili amnestę warunkową dla skruszonych przestępców

to jest żałosne.

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic12...ml#6387779
Odpowiedz
Żałosne jest to, że ktoś szumnie nazwany moderatorem wkleja komunikat jako ogłoszenie (w dodatku w dziale "schematy") Wink

--
Piotr
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości