Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sonda na Rapidshare
najgorszy typ człowieka to ten który wyłazi przed szereg - byle tylko uprzykrzyc zycie innym i się przy okazji przypodobać....pytanie - komu ?
Na kazdym forum spotykam takie indywida... :-\

Po pierwsze proszę nie obrażaj innych użytkowników forum. Szczerze mówiąc nawet nie wiem kogo, ale kontekst wypowiedzi świadczy o tym, że sprawa dotyczy kogoś z tego forum.
Po drugie napisz jaśniej o co ci chodzi. Inaczej post poleci do kasacji.
Odpowiedz
nie obrazam nikogo imiennie. Na kazdym forum czytam że sciagajac to czy tamto jest sie złodziejem itp inwektywy. Tymczasem nie ma zadnych podstaw do tego by SONDA nie była dostepna oficjalnie do sciagniecia tu czy tam. Tak jak koledzy pisali - był to program emitowany przez telewizję panstwową, zrealizowany za panstwowe pieniadze i jest wlasnoscią wszystkich Polaków !!!
Popadajac zaś w paranoję dojdziemy do sytuacji w której spoglądajac na bilboard juz złąmiemy prawo bo bedziemy ogladać pracę artysty grafika czy fotografa nie posiadajac do tego pisemnej zgody. To samo z tekstami w internecie. Czytajac artykuły np na stronach GW czy innej - komputer ich tersc zapisuje na dysku w pamieci podrecznej. To takie samo piractwo jak ściagniecie MP3 !. A co np z EMPIKIEM gdzie codziennie przychodza tysiace osób przeczytac ZA DARMO jedną czy drugą gazetę nie płacąc za to ani grosza ?

Ślepy i bezmyslny wyscig za ochroną praw autorskich /rzekomych/ doprowadza do paranoi. Do jakiego wzorrca społecznego dążymy ? Do PRL-bis ze słuzbami ktore bedą inwilgilowac nasze komputery na kazdym kroku ?

jest mi WSTYD ze SONDę muszę zdobywać jakimiś podłymi kanałami przez półlegalne serwisy hostingowe do których linki podajemy sobie jak podaje się grypsy w kryminale

Jesli kogos nieumyslnie uraziłem to przepraszam ale mam nadzieje ze choc jedna osoba zgodzi sie z tym co napisałem
Odpowiedz
(12.01.09, 22:56)mobor link napisał(a): ...najgorszy typ człowieka ... :-\
Sformułowanie zostało użyte niefortunnie... moim zdaniem kwalifikuje się do kasacji...
Zrozumcie, cały czas gościnnie korzystamy z forum, którego zasady ktoś wcześniej ustalił. Nawet jeśli mamy własne zdanie, musimy akceptować panujące tu zasady - po prostu je uszanujmy lub przenieśmy dyskusję gdzie indziej: http://www.sonda.fora.pl/ . Pomijam tutaj racje jednej czy drugiej strony. Radku czyń swoją powinność...

--
Piotr
Odpowiedz
A gdzie prawo stanowi jasno ze wszystko przed 1989r jest wspóne ( np w TVP) ? a po 1989 r jest Private ?
Proszę podać ustawę, rozporządzenie etc ?
Odpowiedz
mobor - cóż z tego, że całkowicie popieram tezę o tym, że Sonda powinna być dostępna dla wszystkich chętnych, a moje zdanie o prawie autorskim (dość dużo na ten temat pisałem w wątku "Prawne aspekty walki o SONDę w TV") jest  - oględnie mówiąc - mieszane. (zerknij choćby na http://astro4u.net/yabbse/index.php?topi...#msg145682 )

Jesteśmy goścmi na forum o astronomii, gdzie rządzi Bartek i inni admini. A oni nie chcą lików tego typu. I tyle.

Są miejsca gdzie bez problemu je wkleisz, choćby na forum o którym pisze Piotr.

Odpowiedz
rozumiem-  moja wypowiedź proszę traktować jako krzyk rozpaczy....

BTW pojawiły się 2 nowe odcinki naszego programu

185.Sonda-Liczy.sie.towar.HQ.avi
184.Sonda-Strefa.X.HQ.avi

Na razie są dostepne wyłącznie na Ośle i Chomiku - jeśli ktoś uczynny udostępni je na rapidka - będę wdzięczny
Odpowiedz
Skontaktuj się z Piotrem (Piotr) lub z Marcinem (maxbit) i jeśli zależy Ci na Sondzie, to myślę, że bez problemu uzyskasz dostęp do naszego FTP, na którym dla znajomych są wszystkie dostępne Sondy. Smile

PS. Z tego co wiem na chomiku radykalnie zwiększono tygodniowy transfer! A tam jest SONDA! Smile
Odpowiedz
Zajrzyj tu: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic361603-210.html

--
Piotr
Odpowiedz
dziękuję Piotrze- już skorzystałem ale znowu sytuacja robi się nie przyjemna.
Mod elektrody /jankolo o ile pamiętam/ szaleje i wlepia ostrzezenia za podawanie linków na rapida. Guzik go obchodzi że to jest Sonda  - przed chwilą /zanim dokonał moderacji jednego z tematów/ byłem świadkiem spięcia z kilkoma userami - nastepnie temat został łądnie wyczyszczony. Nie dotyczy to na razie tematu Kurek Kamiński ale pewnie tylko dlatego że facet go nie zauważył
Mi dopiekł za to że odezwałem się w temacie który od miesiąca był martwy - temat zamknał a mi zarzucił walkę o "punkty" choć mam ich póki co 400 - nie mam powodu by się łaszczyć na kolejne. Zupełnie tak jakby dany temat był przeznaczony tylko dla jego założyciela - a przecież idea forum polega na tym że korzysta sie głównie z zasobów atchiwalnych a dopiero pozniej zadaje pytanie

A może jakims sposobem obejscia wstrętu do linków na rapidshare jest ich wklejanie do pliku TXT i podlinkowywanie takiego pliczku do jakiegoś imniej znanego serwisu hostingowego ? 
Odpowiedz
Wprawdzie odpowiadałem Radkowi, że już problem dawno rozwiązany, ale dzięki za "cynk". Tak na marginesie to TU też nie podajemy bezpośrednich linków... Ani na p2p, ani na rapidzie, ani nigdzie... Wink

Ps. Sprawdź pocztę na tlenie...

--
Piotr
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości