Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkanie Fanów SONDY (2007)
Dwoje to juz tlum podobno Wink.
Odpowiedz
Wrzeszen Smile zbliza sie nie ubładanie cza coś myslec ... jesli chcemy cos zorganizować ...
Odpowiedz
Post #26 Naxbit potwierdzam absolutnie. Wg mnie to pewna firma i sam powierzę mu pieniądze, niech tylko powie ile?
Uwolnić "Sondę" - otworzyć archiwa TVP
Odpowiedz
(10.02.07, 17:03)maxbit (Marcin) link napisał(a): [...]
A teraz Spotkanie
1. Ustalamy kto jest chętny (tak na 100%) żadne chyba moze etc.
2. Ustalamy termin i miejsce (trzeba wziaść pod uwagę ze niektorzy bedą musieli noc w hotelach etc)
3. Z duzych miast mozemy jechać grupkami ( z krak wiem ze jest tylko Ania )
Tak wiec problemem jest tylko sie zorganizować

Chyba najlepszy termin to jednak 8 września br., ale bardzo żałuję, że tego dnia na 90% nie będę mógł się pojawić (niestety póki co nie mogę tego potwierdzić).
Zdecydowanie jednak BARDZO BARDZO chcę być na tym spotkaniu!!!
No cóż, nic konkretnego nie napisałem, ale piszcie co o tym sądzicie i czy zamierzacie się pojawić? Czy wchodzi w grę inny termin?
Chyba Warszawa to dobre miejsce?
Na razie chętnych jednak jest trochę mało ???
Odpowiedz
Spotkanie myśle że tylko Warszawa (choc jestem z Krakowa)
Uważam że bedzie tu potrzebna Pomoc kogoś z W-wy (Pana Tomasza lub innej osoby)
O co chodzi :
Termin to jedno ....
Sprawy troszkę ważniejsze :
1. Trzeba znaleść hotel 3 gwiady (myslę o takim spotkaniu poważnym tak wiec 2 dniowym) - zresztą tak wygodniej, gdzie można wynająć jakąś salę (z dostępem do internetu projektorem etc ...)
2. Ilość uczestników ... uważam ze sensowne min to 8 - 10 osób maksimum  im więcej tym lepiej hmmm Smile
3. Dojazdy najlepiej w grupkach z dużych miast Smile można się poznać itd później będzie łatwiej.

Ile mamy obecnie osób chętnych 3 - 4 ???
MAŁO !!!
Odpowiedz
Witam

Ja ze swojej strony jak najbardziej deklaruje udział w spotkaniu. Szczególnie, że jestem z Warszawy  Wink
Skoro jest teoretycznie mało chętnych, to proponuję zamieścić ankietę na forum, z pytaniem o chęć udziału na spotkuniu. Może wtedy przekonamy się na ile osób można liczyć?
Odpowiedz
Ja zupełnie nie wyobrażam sobie organizacji tego spotkania, jak to rozwiążecie, ciekaw jestem. Nie czuję się na siłach podjąć się roli koordynatora. Termin może być  08.09.2007, miejsce Warszawa, ale KTO?
Uwolnić "Sondę" - otworzyć archiwa TVP
Odpowiedz
Primo
Jeśli się nikt z W-wy nie podejmie organizacji to sorry ja przecież nie bede robił wycieczki z K-wa do W-wy aby coś zorganizować  (a na pałe tj. na tel. tego nie widzę to nie EU zachodnia)
Secundo
Mogę coś załatwić w K-wie ale teraz nie ma wiecej niz 4-5 osób, a jak miało być to w Krakowie to ilość skurczy sie do 1 max 2 osób.

Ktoś sie musi troszkę poświecić inaczej somo nie spadnie z nieba

A dobra zróbmy Listę (założe nowy wątek)
I bede do niego dopisywał kolejne osoby JA
Prosze wiec sie zgłaszać na Maila (poprzez kontakt) Nazwisko i Imię (ewent nick z astro4u)

Odpowiedz
OFICJALNY nowy 29-09-2007 !

Wprowadził MIX

Tak było:

Panie i Panowie:  (dopisujcie miasta, proszę i komunikat NOCLEG)

1.  TOMPYC Warszawa
2.  maxbit Kraków Wstępnie akceptowalny
3.  Solar Zamość
4.  aom (Ania) Kraków
5.  woodpecker Jaworze (koło Bielska - Białej)
6.  przemasli Piła Z Piły i okolic może kogoś zabrać!
7.  Leszek Kłuciejasz (lesioq) Zgierz
8.  alichans  Warszawa
9.  Radek68 Gdańsk
10. Ers Zielona Góra NOCLEG
11. Sfam - Dariusz Pleśniak Częstochowa
12. Pablo - Paweł Zając Bielsko-Biała (85%)
13. Gabi Bielsko-Biała (85%)
14. Pecus Warszawa
15. migro Warszawa
16. Mix Warszawa
17. ban21 Warszawa 22.09
18. Fotoplastikon
19. Lukasz

Potwierdzeń (czy ich braku) już nie ma, gdyż i tak są nieaktualne.

Odpowiedz
A gdyby kolegom odpowiadały Rowy (nad morzem między Ustką a Łebą) to 15 osób mogę podjąć gościną weekendową w warunkach komfortowych (tzn. każdy na swoim łóżku) lub ze 25 w warunkach znośnych (tzn. własne materace i podłoga Big Grin). Całkiem gratis. Kuchnia, dwie w pełni wyposażone łazienki, sprzęt RTV do nielegalnego odtwarzania odcinków Sondy (z komputera i z vhs).
Moja szwagierka pracuje w sądzie, ale Kurka i Kamińskiego nie zna.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości