Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkanie Fanów SONDY (2007)
To jakbyś mógł, to zeskanuj (raczej sfotografuj) cały program TV z tego dnia. Jedynki i dwójki. Ciekawy jestem co tego dnia leciało. Bo przecież nie pamiętam  ;D
Odpowiedz
Nie pozwalają skanować takich połaci bibuły (z uwagi na łatwość zniszczenia, a ksero mają A4 Smile ), ale fotografować można. Nie ma problemu Smile Notabene, tego dnia napisali "Sonda nr 2", chyba się nie dowiemy dlaczego...
Odpowiedz
Domel, to niemożliwe z nr 2.
W zeszycie mam nr 1.
Uwolnić "Sondę" - otworzyć archiwa TVP
Odpowiedz
(16.12.06, 02:24)Radek68 link napisał(a): Z tego co pamiętam było to po południu ok. godz. 17 lub 18.
Ale myślę, że można to sprawdzić w prasie, na WIKI jest informacja, że ówczesne Życie Warszawy miało tego dnia program TV właśnie z SONDĄ.

Zagłębiając się pamięcią w lata 70. jakoś przypomniałem sobie godzinę. 17.50.
Nie pamiętam tylko czy tak było od początku, od 1. odcinka czy nie.
Odpowiedz
Chciał bym ponowić przypomnieć o spotkaniu ... czy to w ogóle możliwe ....
Odpowiedz
(09.02.07, 01:30)maxbit (Marcin) link napisał(a): Chciał bym ponowić przypomnieć o spotkaniu ... czy to w ogóle możliwe ....

Jeśli tak jak z kubkami czy koszulkami to...  Sad

Ale jest jeszcze dużo czasu, gdyż termin wstępnie jest ustalony:

(15.12.06, 22:49)tompyc link napisał(a): Najlepiej 08.09.2007 - dokładnie 30 lat od pierwszej emisji.
(16.12.06, 00:19)Radek68 link napisał(a): Popieram.
(16.12.06, 01:13)cyberas link napisał(a): Termin idealny: sobota (dzień wolny od pracy i w zapasie następny - niedziela Smile ) a przede wszystkim ten okrągły jubileusz! Smile Popieram!

A co z tego wyjdzie?
Jak to zorganizować?

Odpowiedz
Po kolei
Wydaje mi sie ze z tymi kubkami ewent koszulakmi żaden problem na allegro jest pełno ofert ustalamy wzór wybieramy na allegro wykonawcę (mogę sie zajać całą operacją ale o tym niżej) i jazda.
Zasady realizacji kubków koszulek.
1. Jak pisałem wykonawca na allegro (ja znajduję i ja prowadzę wszystkie operacje)
2. Potrzebny wzor ustalamy jeden wspólny (dostosuję sie oczywiscie do większości)
3. jako organizator kasa na zamówione koszulki i kubki musi spłynać do mnie.
4. przesyłam wykonawcy kasę i adresy gdzie póżniejszy towar ma być wysłany
i to chyba tyle....
Obawy o kasę (Pan Tomasz myśle jak go zapytacie o Mnie potw moją rzetelność)

A teraz Spotkanie
1. Ustalamy kto jest chętny (tak na 100%) żadne chyba moze etc.
2. Ustalamy termin i miejsce (trzeba wziaść pod uwagę ze niektorzy bedą musieli noc w hotelach etc)
3. Z duzych miast mozemy jechać grupkami ( z krak wiem ze jest tylko Ania )
Tak wiec problemem jest tylko sie zorganizować

Odpowiedz
Coś na razie cisza Panowie i Panie jak tak dalej pójdzie nici będą z kubków koszulek spotkania itd ....
Odpowiedz
Ja na spotkanie sie stawie... Nie ma zmiluj.
Proponuje isc w gosci do Pani Teresy Bancer...Wink
Odpowiedz
Dwoje już jest następni ...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości