Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Księżyc z października 2008
Heloł
A oto szkic Księżyca. Zaraz po ISS najtrudniejszy według mnie obiekt do szkicowania ze względu na mnogość szczegółów, które trzeba nanieść na papier.

[Obrazek: moon.jpg]
SCT 5'' SLT GoTo, Sp-Wa 7,4; SWA58 9, LVW 13, SWAN 20, W70 25, Ultima 35, UHC-S, Moon & Skyglow i pełno kolorowych Smile ASTRO-ART.COM.PL
Odpowiedz
Szkic bardzo fajny, robiłeś go w październiku? - taką date masz w opisie.
Odpowiedz
(30.11.08, 20:57)Gamow link napisał(a): Szkic bardzo fajny, robiłeś go w październiku? - taką date masz w opisie.

Dziękuję
Tak. To szkic z października.
pozdrawiam
SCT 5'' SLT GoTo, Sp-Wa 7,4; SWA58 9, LVW 13, SWAN 20, W70 25, Ultima 35, UHC-S, Moon & Skyglow i pełno kolorowych Smile ASTRO-ART.COM.PL
Odpowiedz
Pozwoliłem sobie zmienić tytuł wątku - tak, aby potomni mogli na własne oczy zobaczyć, jak Twój talent się zmieniał i zbliżał do perfekcji! Wink
Odpowiedz
(04.12.08, 20:02)kanarkusmaximus link napisał(a): Pozwoliłem sobie zmienić tytuł wątku - tak, aby potomni mogli na własne oczy zobaczyć, jak Twój talent się zmieniał i zbliżał do perfekcji! Wink
Ależ bardzo proszę Smile i dziękuję
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości