Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lektorzy SONDY
Wiemy może kto zazwyczaj czytał teksty w Sondzie?...
Mam pewien pomysł 'artystyczny' i szukam 'głosu z Sondy' Smile.
Odpowiedz
(25.11.08, 03:04)Fotoplastikon link napisał(a):Wiemy może kto zazwyczaj czytał teksty w Sondzie?...
Mam pewien pomysł 'artystyczny' i szukam 'głosu z Sondy' Smile.

Ja najlepiej wspominam Marka Gajewskiego. Z kolei znakomity Suzin mi jakoś kurczę nie pasował do Sondy Smile
oko sowy słucha śniegu życie umyka
Odpowiedz
Zgadzam sie z poprzednią wypowiedzią ewidentnie głos Gajewskiego w 100 % wkomponowywał sie z programem, głoś Suzina nie był zły ale jakoś sie nie komponował, był taki zbyt ostry suchy.
Odpowiedz
Jeśli chodzi o moje odczucia to... nie zaskoczę przedmówców: ZDECYDOWANIE Marek Gajewski.

Suzin oczywiście też, ale często się mylił, jakby czytał tekst pierwszy raz (a może tak właśnie było?).

Odpowiedz
O ile mnie pamięć nie myli, czytał też Zdzisław Szczotkowski
Odpowiedz
Była tez ... :o ... lektorka (przynajmniej jedna).
Moja szwagierka pracuje w sądzie, ale Kurka i Kamińskiego nie zna.
Odpowiedz
(12.12.08, 14:56)tom ash link napisał(a):Była tez ... :o ... lektorka (przynajmniej jedna).
Czy jest w którymś z dostępnych odcinków?
Odpowiedz
(12.12.08, 21:05)cyberas link napisał(a):Czy jest w którymś z dostępnych odcinków?
Ze 178 odcinków,które sa dostempne niema ani jednego odcinka w którym lektorem była by kobieta. :Smile
Odpowiedz
(12.12.08, 21:30)krzysztof76 link napisał(a):Ze 178 odcinków,które sa dostempne niema ani jednego odcinka w którym lektorem była by kobieta. :Smile

479.Opowiesci.australijskie.cz.4.88.07.20.avi
Moja szwagierka pracuje w sądzie, ale Kurka i Kamińskiego nie zna.
Odpowiedz
(27.11.08, 22:26)Radek68 link napisał(a):Jeśli chodzi o moje odczucia to... nie zaskoczę przedmówców: ZDECYDOWANIE Marek Gajewski.

niestety Marek Gajewski zmarł w 1995 po ciezkiej chorobie, rowniez byl moim ulubionym lektorem.
Maciej Weiss ---
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości