Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akcja: Przedstawienie "Bajki robotów" wg Lema
Witam,

Absolwenci z mojego byłego Liceum w Warszawie (XIV LO) organizują wspólne pójście na przedstawienie w teatrze, na sztukę wg powieści Stanisława Lema pt."Bajki robotów". Warunkiem zarezerwowania całej sali dla szkoły jest wykupienie ok. 350 biletów, a cała kwota musi być wpłacona do kasy teatru do połowy października.

Jest jednak szansa, że pozostanie trochę wolnych miejsc; możliwy więc będzie udział zainteresowanych przedstawieniem osób, także spoza tego Liceum.  Mam nadzieję, że wśród użytkowników naszego Forum są osoby zainteresowane powieściami Lema i udziałem w takim przedstawieniu ?   Dostałem zgodę od organizatorów akcji "teatr" na podanie tej informacji na naszym Forum Astro4u.

Przedstawienie "Bajki robotów" odbędzie się w nowym teatrze "Capitol" (w Warszawie) 15 listopada (sobota) 2008 roku o godz. 18:30. Cena biletu to 45 zł + 10 zł na małe „co nieco", bowiem co najmniej godzinę wcześniej otwarta zostanie sala klubowa (z barem) do dyspozycji wszystkich gości i gdzie będzie się można spotkać. Wiem, że w szczególnie korzystnej sytuacji są mieszkańcy Warszawy i okolic, ale może zgłosi się również ktoś, kto mieszka nieco dalej ?

Oto adres www Teatru z informacjami o nim:
http://www.teatrcapitol.pl/Teatr_Capitol..._home.html

oraz o tym przedstawieniu:
http://www.teatrcapitol.pl/Teatr_Capitol...takle.html

Jak nietrudno się domyśleć, „Bajki...” są przeznaczone dla wszystkich osób pełnoletnich, ;D ;D bez ograniczeń wieku „od góry” (100-letni sympatycy Lema są też mile widziani...) Big Grin

Zainteresowanych tym przedstawieniem forowiczów proszę o kontakt na PW - po otrzymaniu zgłoszenia podam dalsze szczegóły, dotyczące  kontaktu z osobami organizującymi akcję "teatr" i rezerwacji biletów.

Hermes
Odpowiedz
Witam,

minęło już 10 dni od zaczęcia akcji "teatr" (patrz bardziej szczegółowy post wyżej), czas więc ją zamknąć i podsumować.

Łącznie otrzymałem na PW zgłoszenia od ...  0 (zero) osób zainteresowanych przedstawieniem "Bajki robotów".  :o

Hermes
Odpowiedz
Witam,

Zgodnie z planem, w teatrze "Capitol" w Warszawie, 15-11-2008 odbyło się przedstawienie "Bajki robotów" wg Stanisława Lema.

Cała widownia (na 350 miejsc)  została zarezerwowana przez absolwentów XIV LO - na przedstawienie przybyli nie tylko dawni uczniowie, ale także ich rodziny.

Wykonałem kilkadziesiąt zdjęć - przedstawiam jedno: fragment widowni i słuchaczy czekających na początek II części przedstawienia:
  [Obrazek: 35_16_11_08_2_06_33.jpg]
Zdjęcie wykonane przy słabym oświetleniu, bez flesza, przy 3 sekundowej ekspozycji.

Hermes

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości