Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sonda w innych filmach
To jest ten cytat z Kamińskiego, który budzi i we mnie kontrowersje. Z jednej strony Danek ma rację, oczywiście, tak po prostu jest, to nawet nie podlega dyskusji. Z drugiej istnieje coś takiego jak prawda obiektywna i przecież może się zdarzyć, że ta subiektywna ocena konkretnej przeszłości może się nie pokrywać z obiektywną na niekorzyść tej pierwszej!
Według mnie tak właśnie jest w przypadku SONDY.
Czasy były gorsze, program był lepszy. Dziś jest lepiej, ale programu lepszego nie ma.
Ale generalnie słowa Danka, przytoczone tu przez Jagosa65, są jak najbardziej słuszne... (wiem to z autopsji).
Odpowiedz
Czuję to dokładnie tak, jak Radek. W odniesieniu do życia słowa Danka są jak najbardziej słuszne. W odniesieniu do programów "Sonda" to patrzymy teraz z zupełnie innej perspektywy niż robił to Danek i możemy obiektywnie stwierdzić - nie ma obecnie lepszego programu popularnonaukowego niż Sonda.
Odpowiedz
Właśnie przed paroma minutami w ramach serii skeczów "Posiedzenie rządu" w Kabaretowym Klubie Dwójki panowie z "rządu" wspomnieli o programie "Sonda", wypowiadając sie o nim w superlatywach Smile

Piszę tutaj bo nie mogę znaleźć adekwatnego tematu, jeśli jest zły proszę o przeniesienie Wink
Odpowiedz
Bo SONDA to naprawdę dobry program był...
Odpowiedz
Kolejny przypadek kiedy Sonda jest wykorzystana w innej produkcji. Tym razem Kobra z 1980 roku "Kiedy się ze mną podzielisz?"

http://www.youtube.com/watch?v=CNc4_Bmx9N0

W przedstawieniu (od 24m 20s) wykorzystano fragment 46 odcinka Sondy pt. "Mowa" z 7 września 1978 roku.
Moja szwagierka pracuje w sądzie, ale Kurka i Kamińskiego nie zna.
Odpowiedz
(12.12.13, 21:48)tom ash link napisał(a):Kolejny przypadek kiedy Sonda jest wykorzystana w innej produkcji. Tym razem Kobra z 1980 roku "Kiedy się ze mną podzielisz?"

http://www.youtube.com/watch?v=CNc4_Bmx9N0

W przedstawieniu (od 24m 20s) wykorzystano fragment 46 odcinka Sondy pt. "Mowa" z 7 września 1978 roku.

Dobrze uchwycone (usłyszane)! Faktycznie fragmencik tego odcinka. Smile
Odpowiedz
@Tom ash jestem pod wrażeniem że z takiego krótkiego kawałka odkryłeś jaki to odcinek Smile
Odpowiedz
Też się zastanawiałem, jak to było możliwe, tym bardziej, że ten odcinek nie zachował się. Dopiero po wsłuchaniu się w słowa Zdzisława Kamińskiego można wywnioskować tytuł odcinka. Tom ash świetna robota.
Odpowiedz
Jak się nie zachował Smile pędzi w kosmosie Smile i jest teraz od nas 2013-1978 = 35 lat świetlnych od nas Smile teraz trzeba tylko skombinować tunel czasoprzestrzyenny myknąć do przodu te 35 lat, dysponować stosownym radioteleskopem Smile i odebrać Smile Jest dość to istotny powód aby jednak popracować nad tym tematem Smile
Odpowiedz
Być może jakaś cywilizacja pozaziemska już cieszy się odcinkami Sondy i z niecierpliwością czeka na następne ;D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości