Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ASTROEXPO.pl - sprawy ogólne...
Witamy w dziale, który poświęcony jest ASTROEXPO.pl czyli galerii astrofotografii zajmującej się między innymi promocją ASTROFOTOGRAFII MIESIĄCA wybieranej przez użytkowników spośród zamieszczonych zdjęć.

Konkurs wybierania ASTROFOTOGRAFII MIESIĄCA polega na ocenianiu fotografii w skali od 1 do 10.
Zwycięska fotografia zostaje wyróżniona na stronie głównej na cały następny miesiąc. Nagrodą dla zwyciężcy jest okazjonalna koszulka z logiem AE i symbolem miesiąca w jakim fotografia zwyciężyła.

Przykładowa koszulka na miesiąc marzec:

[Obrazek: asroexpo-koszulka-inet.jpg]

Zwycięzcy poszczególnych miesięcy mają zagwarantowane, że właśnie te ich fotografie znajdą się w KALENDARZU wydanym na następny rok! Ze wszystkich fotografii miesiąca na początku przyszłego roku kalendarzowego użytkownicy wybiorą ASTROFOTOGRAFIę ROKU - oczywiście będzie nagroda specjalna dla zwycięzcy! Przewidujemy również stworzenie KONKURSÓW TEMATYCZNYCH i innych, o których będziemy na bierząco informować w oddzielnych tematach!

Zapraszamy na www.astroexpo.pl by dowiedzieć się więcej...

W tym dziale poruszamy sprawy ogólne - mile widziane słowa krytyki i konstruktywne uwagi...
www.astronoce.pl - TESTY SPRZĘTU www.astroexpo.pl - GALERIA ASTROFOTOGRAFII
Odpowiedz
Pomysł działu mi się bardzo podoba! Oto moja konstruktywna krytyka. Smile
Brawa!
Odpowiedz
Dzięki i dzięki!
Odpowiedz
Mi też się podoba ten dział Smile
WO FLT 98 Apo, QHY8L,  EQ6 Pro....
Odpowiedz
Przepraszam, tak się w ogóle wtrącę "ni z gruchy, ni z pietruchy"  ;D
...ale chcę tylko powiedzieć, że: Szata graficzna strony astroexpo.pl jest po prostu rewelacyjna !! Design jest świetny, stonowany, a za razem atrakcyjny. Każdy jej element bardzo do siebie pasuje, jakby cały serwis był jednością i powstał z jednej formy... Jeżeli Twórcą jest jeden z forumowiczów, to chętnie dowiem sie który  Wink
... tyle tylko
pozdrawiam
SCT 5'' SLT GoTo, Sp-Wa 7,4; SWA58 9, LVW 13, SWAN 20, W70 25, Ultima 35, UHC-S, Moon & Skyglow i pełno kolorowych Smile ASTRO-ART.COM.PL
Odpowiedz
No, to jest fakt  ;D Ciekawe jakie wielkie zdjęcia da się tam zamieszczać ? Z tego co tam widać w niektórych przypadkach to całkiem spore.
pozdrawiam
Odpowiedz
(24.07.08, 23:11)wimmer link napisał(a): Przepraszam, tak się w ogóle wtrącę "ni z gruchy, ni z pietruchy"  ;D
...ale chcę tylko powiedzieć, że: Szata graficzna strony astroexpo.pl jest po prostu rewelacyjna !! Design jest świetny, stonowany, a za razem atrakcyjny. Każdy jej element bardzo do siebie pasuje, jakby cały serwis był jednością i powstał z jednej formy... Jeżeli Twórcą jest jeden z forumowiczów, to chętnie dowiem sie który  Wink
... tyle tylko
pozdrawiam
Dzięki za miłe słowa. Graficznym twórcą jest jedna osoba i nie jest ona związana z astro...
Odpowiedz
(24.07.08, 23:16)astrodziadek link napisał(a): No, to jest fakt  ;D Ciekawe jakie wielkie zdjęcia da się tam zamieszczać ? Z tego co tam widać w niektórych przypadkach to całkiem spore.
pozdrawiam

Można zamieszczać generalnie jakie się chce oczywiście w granicach rozsądku... O to właśnie chodzi aby materiał bym jak najlepszej jakości. W końcu wybieramy najlepsze polskie zdjęcia!  Smile
Odpowiedz
Mam mały dylemat czy jest sens zamieszczać zdjęcia "starsze" czyli np sprzed roku obrobione na nowo. Właściwie to nawet ich nie umieszczałem na AE do tej pory. Pytanie tylko czy to się mieście w ogólnych zasadach AE. Może by takie zdjęcia wyłączać z sytemu ocen.
Ostatnio to myślałem że fajnie by było blokować możliwość oceny zdjęć na życzenie autora ale może to nie do końca ma sens.
Odpowiedz
Myślę że jak zdjęcia nie były publikowane to śmiało można wrzucać... mamy taką bryndze na niebie ostatnio że z chęcią się coś nowego poogląda...  Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości